Elektronik 9000₺ PlayStation 5

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizimki de verilmicek büyük ihtimalle. Denedik en azından 😀
İşin garip yanı satıcının ismini Facebook'ta aratırsanız "Art & Emotions" diye, orada bir değerlendirme yapılmış. O değerlendirmenin altına satıcı adam hesabının çalındığı, sadece hediyelik eşya satıcısı olduğunu yazmış. Hesabının çalındığını Amazon'a bildirmesini söylüyorum ama adam anlamıyor.

Evet bende Amazon'un mağdur etmeyeceğini düşünüyorum
Aradığımda paramızın satıcıya ulaşmadığını söylediler bana ki ulaşsa bile Amazon bunu sorun etmeyip ödeyecek bir şirket
Benim de kargoya verilmedi hâlâ verileceğini düşünmüyorum
Tonga ya düşme sebebim ise 3300 TL'ye Series S almıştım direkt kur fiyatına bunun da öyle olacağını düşünüp araştırmadan aldım

Yurt dışında PS5'in zaten dijital versiyonu 400 dolar diye biliyorum. Diskli versiyonu da 500 dolar.

İşin garip yanı satıcının ismini Facebook'ta aratırsanız "Art & Emotions" diye, orada bir değerlendirme yapılmış. O değerlendirmenin altına satıcı adam hesabının çalındığı, sadece hediyelik eşya satıcısı olduğunu yazmış. Hesabının çalındığını Amazon'a bildirmesini söylüyorum ama adam anlamıyor.

Yurt dışında PS5'in zaten dijital versiyonu 400 dolar diye biliyorum. Diskli versiyonu da 500 dolar.
Evet hocam 9000 tl ye denk geliyor işte

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-10-09-36-39-216_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2022-08-10-09-36-39-216_com.facebook.katana.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 103
Bendede hala ürünü iptal ediyoruz yazıyor.müşteri hizmetleri beklememizi söylüyor.kargolamada yok.bekliyecez sanırım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı