9000 TL cep telefonu önerisi

Faraenn

Hectopat
Yer
İstanbul
Maalesef Redmi 9T modelinin güç entegresi sorunundan muzdaribim. Telefonumu garantiye gönderip gelince satmak istiyorum. Ve alınabilecek 8 bin bandında bir telefon arıyorum. Çok fark etmedikçe 9 bin olmasın. Ama derseniz ki kesin alın bu telefon 9 bine değer o zaman olur. İstediğim özellikler NFC olmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef Redmi 9T modelinin güç entegresi sorunundan muzdaribim. Telefonumu garantiye gönderip gelince satmak istiyorum. Ve alınabilecek 8 bin bandında bir telefon arıyorum. Çok fark etmedikçe 9 bin olmasın. Ama derseniz ki kesin alın bu telefon 9 bine değer o zaman olur. İstediğim özellikler NFC olmasını istiyorum.

Hocam açıkçası bu fiyatlardaki telefonlara bakıyorum. Hiçbiri alınası değil. Orta segmentin bu fiyatlarda olması saçmalık zaten. Fiyatını hak eden şu an yurt dışı kayıtlı OnePlus 8 serisi var. Türkiye cihazı olarak belki A52 olabilir ama benim içime o da sinmiyor.

Hocam açıkçası bu fiyatlardaki telefonlara bakıyorum. Hiçbiri alınası değil. Orta segmentin bu fiyatlarda olması saçmalık zaten. Fiyatını hak eden şu an yurt dışı kayıtlı OnePlus 8 serisi var. Türkiye cihazı olarak belki A52 olabilir ama benim içime o da sinmiyor.
A33 nasıldır hocam 5G desteğide var.

A33 nasıldır hocam 5G desteğide var.
A33 de alınabilir bir model fakat tasarım olarak ben pek sevemedim. Özellikle damla çentik. Tasarıma takılmazsanız a33 de alınır. Özellikler aşşağı yukarı ikisininde aynı zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
A33'ün işlemcisi daha güçlü ama güç tüketimini bilmiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı