9000 TL E-Spor için monitör önerisi

Metemo

Centipat
Daha fazla  
Selam millet bir süredir araştırma yapıyorum Valorant e-spor turnuva ve musabakalar için yeni bir monitör arayışına girdim.
Güncel olarak ViewSonic XG2405 kullanıyorum 144Hz 1ms olarak geçse de monitör aslında 4ms civarlarında bu da beni rahatsız ediyor.
Yeni bir monitör almak istedim sizde ghosting problemi az olan IPS glow önemli değil input lagı ortalama değerlerde olan bir 240Hz veya 360Hz monitörler atabilir misiniz?

Bütçe: 8000, 9000 Max.
240Hz, az ghosting, ortalama input lag.

Sistemim : R5 5600X , RTX 3070

Selam millet bir süredir araştırma yapıyorum Valorant e-spor turnuva ve musabakalar için yeni bir monitör arayışına girdim.
Güncel olarak ViewSonic XG2405 kullanıyorum 144Hz 1ms olarak geçse de monitör aslında 4ms civarlarında bu da beni rahatsız ediyor.
Yeni bir monitör almak istedim sizde ghosting problemi az olan IPS glow önemli değil input lagı ortalama değerlerde olan bir 240Hz veya 360Hz monitörler atabilir misiniz?

Bütçe: 8000, 9000 Max.
240Hz, az ghosting, ortalama input lag.

Sistemim : R5 5600X , RTX 3070

AOC modeline çok sorunlu dediklerini gördüm birkaç incelemede ölü piksel çıkma olayı ve ghostingde beraberinde problembi bir modemiş ViewSonic olanıda gördüm biraz araştırdım kullanan var mı acaba forumda hoşuma gitti model.

Geri
Yukarı