E-spor için 1800 TL monitör önerisi

Jones

Decapat
Öncellikle, monitörde istediğim başlıca özellikler şunlar: G-Sync, hoparlör. Yüksek Hz frekansı, dikey kullanım (yazılım için).
G-Sync ve Hz Valorant oynadığım için (immortal Elo) ve buraya kadar 60Hz ile geldim. Zorlayıp e-sporu denemek istiyorum. Ekran kartım GTX 1660 Ti ve 120-200 FPS'lerde oynuyorum yırtılmaları engellemek için de G-Sync.
Başlıca oyunda benim rakiplerimin altına düşürmeyecek ve yazılımla uğraştığımda kolaylık sağlayacak F/P bir monitör arıyorum.
Bulduğum bir monitör var. Sizce alınır mı yoksa bundan iyi başka bir monitör var mı? Bütçe 1200-1800 civarı

Hocam bu ürün alınmaz yaşınız kaç bilmiyorum. E-spor'da umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz, ben de valorant oynuyorum diamond'da takılıyorum, takıldım :D ve 240hz monitörüm var. Gerçi yaşım geçti artık 25 yaşındayım. Size daha iyi bir ürün tavsiyesinde bulunacağım indirimler vardı devam ediyorsa birazdan link atarım.

Monitör ile alakalı olmayacak yorumum fakat G-Sync de gecikme yapabiliyormuş galiba birkaç ms e spor falan düşünüyorsan hiç açma yırtılmayla oyna ve FPS'i 165'e sabitlersen oyun içinde yırtılma kalkabilir ben 144 sabitleyince yırtılma olmuyor onun dışında monitör güzel.
https://www.hepsiburada.com/aoc-c24...Yy0lS80uRE8ONKF5Dcpn6GuBssUh18jYaAl94EALw_wcB ar arkadaşım kullanıyor memnun.

Hoparlör hariç hepsi uyuyor. 1 ms (GTG), pivot, DP kablosu ile G-Sync stabil çalışıyor.

ASUS 24" VG248QG 0,5 Ms Full HD 165Hz FreeSync / G-SYNC HDMI DP Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ben bu monitörü öneririm. Hem ASUS olması da büyük bir artı, ben de MSI'in 240 Hz monitörü var ben G-SYNC, anti montion blur vs hiç açmadım rekabetçi olarak oynadığım oyunlarda görüntü ayarlarımı yapıp gecikmeyi en hızlı yaparak oynuyorum.

Arkadaş güzel bir monitör önermiş aynısını kullanıyorum.

E zbor için ideal almanı bende tavsiye ederim 😎

Hocam bu ürün alınmaz yaşınız kaç bilmiyorum. E-spor'da umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz, ben de Valorant oynuyorum Diamond'da takılıyorum, takıldım :D ve 240Hz monitörüm var. Gerçi yaşım geçti artık 25 yaşındayım. Size daha iyi bir ürün tavsiyesinde bulunacağım indirimler vardı devam ediyorsa birazdan link atarım.

Hocam 17ye giriyorum eylül'de :)

Gözü kapalı alabilirsiniz hocam.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı