9000 TL Full PC toplama

Bütçe
9000-10000

İchafton

Femtopat
Daha fazla  
Selam, daha önce hiç bilgisayarım olmadı. Bu sebep ile hiçbir şey bilmiyorum, montaj yine yapabiliyorum. Aram iyi gidip m** gibi Izoly Turbox vb markalardan alacaktım. Gezdim her yeri baktım, sıkıntı çıkartır ne yapsam, ne yapsam İtopya'dan hazır sistem alacaktım. Sonra İtopya pişmanlıkdir videolarını falan gördüm, ondan da vazgeçtim. Ben de buraya geleyim dedim, 9000 veya 10000 TL Full ekipmanlı PC arıyorum. Kulaklık falan gerekli değil, cevap verirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, daha önce hiç bilgisayarım olmadı. Bu sebep ile hiçbir şey bilmiyorum, montaj yine yapabiliyorum. Aram iyi gidip m** gibi Izoly Turbox vb markalardan alacaktım. Gezdim her yeri baktım, sıkıntı çıkartır ne yapsam, ne yapsam İtopya'dan hazır sistem alacaktım. Sonra İtopya pişmanlıkdir videolarını falan gördüm, ondan da vazgeçtim. Ben de buraya geleyim dedim, 9000 veya 10000 TL Full ekipmanlı PC arıyorum. Kulaklık falan gerekli değil, cevap verirseniz çok sevinirim.
Ben Leo 3T-10 aldım GameGaraj'dan. İlave 1TB Hdd ve 8X2 ram ekledim, 9,240 TL'ye geldi. Kdv ile 10400 e kredi kartıyla aldım. Sistem gayet hoş bu şekilde. Şu an Dying Light ve Witcher 3 denedim. Orta-Yüksek ayarlarda Witcher'da 70-90-100 FPS falan veriyor. Dying Light ise sabit 75 fps oynatabiliyor yüksekte. Bakmak istersen öneririm ama ekipmansız.

Ben leo 3T-10 aldım GameGaraj'dan. İlave 1TB HDD ve 8x2 RAM ekledim, 9,240 TL'ye geldi. KDV ile 10400'e kredi kartıyla aldım. Sistem gayet hoş bu şekilde. Şu an Dying Light ve Witcher 3 denedim. Orta-yüksek ayarlarda Witcher'da 70-90-100 FPS falan veriyor. Dying Light ise sabit 75 FPS oynatabiliyor yüksekte. Bakmak istersen öneririm ama ekipmansız.

Geldiğinde bir sıkıntı yaşattımı yani parçalar sağlam geldimi.

Teknobiyotik, gamegaraj, itopya gibi sitelerden hazır sistemler alabilirsin. Her site ile problem yaşayan insanlar olur. Çünkü kargonun geliş durumu belli olmaz. Ama öyle bir durum yaşadığında değişim talep edersin bu senin yasal hakkın.

Geldiğinde bir sıkıntı yaşattımı yani parçalar sağlam geldimi.
Hayır çok düzenli gönderilmişti. Kasa içerisindeki kablolama ve ürünlerin yerleşiminde de hiçbir sıkıntı yoktu. Ekran kartını demonte olarak gönderiyorlar. Kutusu içerisinde de koruma kalıpları vardı. 2 gün gibi bir sürede hızlı şekilde ulaştı. Firma olarak tavsiye ederim, sistem olarak ise benim aldığım sistem isteklerimi gayet karşıladı. (HDD ilavesi ve ramı 16'ya çıkardığımı unutmayın.)

Yeni konular

Geri
Yukarı