9000 TL Laptop Önerisi

Bütçe
9000

MeriçTK

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese, başlıkta da olduğu gibi ortalama 9000 TL bütçem bulunmakta. Hem okulda hem de oyunda işimi görebilecek laptop aramaktayım.
Yaptığım birkaç araştırmada aşağıda yer alan laptoplar gayet hoşuma gitti, bu yüzden sizin ekstra tavsiyeleriniz yanında da bu laptoplara da yorumlarınızı beklemekteyim:

Normalde üniversite hayatında çok sık oyun oynayan birisi değilimdir, fakat boş zamanlarımda ve özellikle de bu pandemi döneminde zamanımın çoğunu laptopta geçirmekteyim.
Ekranın küçük olması benim için bir sorun yaratmıyor fakat 17,3 " laptop ağırlık ve büyüklükten dolayı tercih etmiyorum. Önemli olan taşınabilir, hafif ve pil ömrünün uzun olması. Ayrıca günümüz oyunlarını da oynayabilmeyi isterim. Bundan dolayı üniversite ve oyun arasındaki o ince çizgiyi laptop özellikleri olarak tutturmak önemli.
Şimdiden yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Canavar bu.
Asla tavsiye etmemelisiniz. İşlemcisi diğer atılan laptoplara göre zayıf ve daha pahalı.

Çok sonradan fark ettim Monster marka değerini yansıtmaya başlamış üzdü bu beni :(

İyi malzeme ama yine de çok pahalı bence, değmez.
Bütçesi yetiyorsa alınabilir ancak ben de sizinle aynı fikirdeyim. O alınmıyorsa bu alınmalı bence:

Yeni konular

Geri
Yukarı