9000 TL Laptop Önerisi

Bütçe
9000
İ
İyi malzeme ama yine de çok pahalı bence, değmez.
Dediğiniz gibi başka laptoplara kıyasla pahalı lakin hafiflik, taşınabilirlik ve pil ömrü listeye eklememe sebep oldu. Bu ortalama fiyatlardaki intel işlemcili laptoplara kıyasla, ryzen testlere göre daha iyi bir performans sergiliyor gözüküyor. Yine de yanıtınız için teşekkür ederim, değerlendireceğim.

Dediğiniz gibi başka laptoplara kıyasla pahalı lakin hafiflik, taşınabilirlik ve pil ömrü listeye eklememe sebep oldu. Bu ortalama fiyatlardaki intel işlemcili laptoplara kıyasla, ryzen testlere göre daha iyi bir performans sergiliyor gözüküyor. Yine de yanıtınız için teşekkür ederim, değerlendireceğim.
Yok hocam alınmaz demiyorum, sadece f/p değil. Zephyrus klass seridir tüm modelleri pahalı rakiplerine göre, 1000-1500 lira dert değilse alabilirsiniz düşünmeden.

Dediğiniz gibi başka laptoplara kıyasla pahalı lakin hafiflik, taşınabilirlik ve pil ömrü listeye eklememe sebep oldu. Bu ortalama fiyatlardaki Intel işlemcili laptoplara kıyasla, Ryzen testlere göre daha iyi bir performans sergiliyor gözüküyor. Yine de yanıtınız için teşekkür ederim, değerlendireceğim.

Hocam attığım Lenovo ile ASUS arasındaki fark marka farkı olması. Ayrıca Lenovo R7 işlemci, ASUS R5 işlemci kullanıyor. Arada 1000 TL'ye yaklaşık bir fark var. Benim düşünceme göre Lenovo daha iyidir ama konu malzeme kalitesi olursa bilemem. Bunu bir araştırmak lazım. Ancak 1000 TL'ye değecek bir fark olduğunu düşünmüyorum.

Hocam attığım Lenovo ile ASUS arasındaki fark marka farkı olması. Ayrıca Lenovo R7 işlemci, ASUS R5 işlemci kullanıyor. Arada 1000 TL'ye yaklaşık bir fark var. Benim düşünceme göre Lenovo daha iyidir ama konu malzeme kalitesi olursa bilemem. Bunu bir araştırmak lazım. Ancak 1000 TL'ye değecek bir fark olduğunu düşünmüyorum.
Ve Asus 14 inch, maalesef oyun laptopu için 15,6 bile az geliyor bana.

Ve Asus 14 inch, maalesef oyun laptopu için 15,6 bile az geliyor bana.
14 inch konusunda haklısınız. Fakat içinde bulunduğumuz pandemiyi düşünmüzsek oyun oynamak için normal hayatta üniversite ve spor derken çok vaktim kalmıyor. Yani önceliğimi pandemi dışındaki duruma göre değerlendiriyorum. Bu yüzden ilerleyen dönemlerde ekstra bir monitör alarak hdmi ile ekran sorununu oyun oynarken halletmek daha mantıklı geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı