9000 TL Laptop Önerisi

• Konuyu başlatan BuMi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 3B

BuMi

Kilopat
Daha fazla  
MSI ve Monster markası arasında kaldım. Bütçe en fazla 9000 TL. Biraz oyun oynamak için daha çok programlar için yanimda taşımak amacıyla bir laptop almayi düşündüm. Üniversite öğrencisiyim. Bilgisayar programcılığı okuyorum. Programlar Dev C++, Visual, DreamWeaver, Java vs. Ben biraz araştırdım kendimce şu laptoplari buldum:

1-https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T7-V11-1.html

2-
MSI NB GS63VR 7RF(Stealth Pro)-267XTR i7 - 7700HQ 16GB DDR4 GTX 1060 6GB GDDR5 128GB SSD + 1TB 7200 RPm 15.6" FHD 4K DOS | ITOPYA

Monster bana daha çekici geldi. Tasarıma fazla takilmam ben. İslevsellik daha on plandadir. Aldığımda en az 6-7 yıl dayansin. :) (HP marka laptop var, 2007'den beri kullaniyorum. Daha yeni fan sesini duymaya basladim, temiz kullanırım.)
Bu makineleri kullananlar varsa veya arkadaş çevresinde bilgileri varsa yardımcı olabilir mi?
Başka laptoplar önerecek varsa açığım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence monster tercih edilmelidir çünkü içinde GTX1070 ekran kartı var. MSI modelinde ise GTX1060 ve aradaki fark çok fazla bence monster tercih edilmelidir.

MSİ GE63VR 7RE Modeli güzel görünüyor ama gerçekten monster daha iyi içinde GTX1070 var.
Yalnız böyle sistemler anca 5 yıl ultra ayarlarda oyun açar benim tahminimce. belliki hareket eden birisin'ki laptop alıyorsun bu fiyata eğer akıllı bir insan(haraket etmeyen birisi için diyorum) olsam o fiyata 1080Tİ olan bir sistem toplarım.Monster'ın GTX1070 modelini almanı öneririm.

Son düzenleme:
MSI ve Monster markası arasında kaldım. Bütçe en fazla 9000 TL. Biraz oyun oynamak için daha çok programlar için yanimda taşımak amacıyla bir laptop almayi düşündüm. Üniversite öğrencisiyim. Bilgisayar programcılığı okuyorum. Programlar Dev C++, Visual, DreamWeaver, Java vs. Ben biraz araştırdım kendimce şu laptoplari buldum:

1-https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T7-V11-1.html

2-
MSI NB GS63VR 7RF(Stealth Pro)-267XTR i7 - 7700HQ 16GB DDR4 GTX 1060 6GB GDDR5 128GB SSD + 1TB 7200 RPm 15.6" FHD 4K DOS | ITOPYA

Monster bana daha çekici geldi. Tasarıma fazla takilmam ben. İslevsellik daha on plandadir. Aldığımda en az 6-7 yıl dayansin. :) (HP marka laptop var, 2007'den beri kullaniyorum. Daha yeni fan sesini duymaya basladim, temiz kullanırım.)
Bu makineleri kullananlar varsa veya arkadaş çevresinde bilgileri varsa yardımcı olabilir mi?
Başka laptoplar önerecek varsa açığım. :)

Kesinlikle ve kesinlikle GS serisi düşünmeyin ısınma problemi var kullanıp iade ettim GS73VR 7RF modelini. Size kendi bilgisayarımı tavsiye edeceğim GE73VR 7RF RAİDER 035XTR modeli kesinlikle ısınma problemi yok ve muazzam bir ses kalitesi var. 7700TL Kdv indirimde fiyatı emin ol aşırı memnun kalırsın. Ayrıca o fiyata kesinlikle Monster alma kafanı taşlara vurursun kardeşim.

Bende yukarıdaki arkadaş gibi MSI GE73VR 7RF öneririm. KDV indirimiyle 8000TL civarında bulabilirsin ve hem özellik hem de taşınabilirlik açısından iyi bir seçenek.

Kesinlikle ve kesinlikle GS serisi düşünmeyin ısınma problemi var kullanıp iade ettim GS73VR 7RF modelini. Size kendi bilgisayarımı tavsiye edeceğim GE73VR 7RF RAİDER 035XTR modeli kesinlikle ısınma problemi yok ve muazzam bir ses kalitesi var. 7700TL Kdv indirimde fiyatı emin ol aşırı memnun kalırsın. Ayrıca o fiyata kesinlikle Monster alma kafanı taşlara vurursun kardeşim.
Isınma problemi falan yok, dünyadaki tek GS serisine sahip insan siz değilsiniz. Sizde oldu diye şu an piyasadaki en iyi ultrabook-gamebook laptopını bu şekilde kötüleyemezsiniz.

Isınma problemi falan yok, dünyadaki tek GS serisine sahip insan siz değilsiniz. Sizde oldu diye şu an piyasadaki en iyi ultrabook-gamebook laptopını bu şekilde kötüleyemezsiniz.

Laptop'un sorunu kroniktir. MSI yetkili servisi Servispoint tarafından onaylandı. Bütün GS serisinde yüksek seviyeli grafik oyunlarında 96+ derece cpu derecesini bulmaktadır. Bilgisayarın soğutma sistemi kasaya yetersizdir. Bidahaki sefere bilgisayarınızı savunurken bilgi edinin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı