9500 TL sistem toplama

Bütçe
9500
@alidagoglu
Evet, Ventus serisi ısınıyor ancak Ventus GP serisi ısınmıyor. Ayrıca kasanın hava akımı da gayet iyi, bu yüzden ısınacağını pek sanmam. Ancak içim rahat etsin derseniz, SSD'yi 240GB alıp ekran kartını Ichill alabilirsiniz. Onun dışında seçtiğiniz kasanın malzeme kalitesi kötü, hava sirkülasyonu orta; PSU ise eski ve korumaları eksik. Dediklerimi uygularsanız daha iyi olacaktır :)

@alidagoglu
Evet, Ventus serisi ısınıyor ancak Ventus GP serisi ısınmıyor. Ayrıca kasanın hava akımı da gayet iyi, bu yüzden ısınacağını pek sanmam. Ancak içim rahat etsin derseniz, SSD'yi 240GB alıp ekran kartını Ichill alabilirsiniz. Onun dışında seçtiğiniz kasanın malzeme kalitesi kötü, hava sirkülasyonu orta; PSU ise eski ve korumaları eksik. Dediklerimi uygularsanız daha iyi olacaktır :)

Peki, Amazon linki atmışsınız; Amazon'dan sipariş vermiştim 2 yıl once, aylar sürmüştü. Hala öyle mi? Amazon'dan ne kadar sürede gelir acaba?

@alidagoglu

Kasa olarak da MSI Mag Force R100 kasası nasıl olur acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
@alidagoglu
Hocam, bu Amazon'un Türkiye deposundan geliyor. Yani yaklaşık 3 iş günü içerisinde gelecektir. Ben Amazon'un Türkiye deposundan mouse almıştım, 2 gün içerisinde gelmişti. Ayrıca kargosu da çok güzel.

Kasa olarak 100R da tercih edebilirsiniz. Gayet iyi bir kasa.

@alidagoglu
Hocam, bu Amazon'un Türkiye deposundan geliyor. Yani yaklaşık 3 iş günü içerisinde gelecektir. Ben Amazon'un Türkiye deposundan mouse almıştım, 2 gün içerisinde gelmişti. Ayrıca kargosu da çok güzel.

Kasa olarak 100R da tercih edebilirsiniz. Gayet iyi bir kasa.
Peki bi link atacağım bu kasa mı yukarıda topladığımız kasa mı?
İşlemcisi r5 3600
Anakart Asus tuf b450m plus
Ssd adata 240
Kasa cooler master masterbox

şeklinde özelleştirip mi almalıyım hangisi daha mantıklı sizce bi göz gezdirip yardımcı olursanız sevinirim.

@alidagoglu
Benim attığım sistem daha mantıklı. Benim attığım sistemde RTX 2070 Super var, sizin attığınızda düz 2070 var. Ayrıca seçtiğiniz SSD de kronik sorunlu.

Geri
Yukarı