96k bilgisayar mühendisliği bölümü önerisi

Defeatt

Decapat
Daha fazla  
Sıralamam 96k bilgisayar mühendisliği istiyorum, istediğim meslek bu. Mezuna kalmak istemiyorum. Fırat Üniversitesi bilgisayar mühendisliği yazmayı düşünüyorum, orada okuyan varsa biraz bilgi verebilir mi? Fırat Üniversitesi'nden sonra Atatürk Üniversitesi yazmayı düşünüyorum. Başka önerileriniz var mı?

İstediğim meslek bu dediğin için söylüyorum, zaten yazılım mühendisi gibi olacaksın. Bu yüzden YBS, programlama gibi bölümleri de öneririm

Dostum YBS EA bölümü, ben sayısalcıyım. İkinci olarak öneriden kastım bu sıralamadaki bilgisayar mühendisliği bölümleri(96k sıralamam)

Sıralamam 96k bilgisayar mühendisliği istiyorum, istediğim meslek bu. Mezuna kalmak istemiyorum. Fırat Üniversitesi bilgisayar mühendisliği yazmayı düşünüyorum, orada okuyan varsa biraz bilgi verebilir mi? Fırat Üniversitesi'nden sonra Atatürk Üniversitesi yazmayı düşünüyorum. Başka önerileriniz var mı?
Nereye yerleştiniz.

Istediğin çoğu ile gidersin buraya yazmak yerine şehirleri araştır şimdi konya desem konya yazmayacaksın zaten muğla sıtkı kocmana bi bak sıralamam olursa yazabilirsin.
İstediğin her ile gidemezsin o sırlama ile, yazılım bilgisayarın ne biçim fırladığından haberin var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı