Gıda A101'de Black Bruin Mojito 1lt 10₺

at4k4n.exe

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bugün buldum. Tadı biraz naneli, benim çok hoşuma gitti. Burn'den sonraki favori enerji içeceğim. Bizim buradaki A101'de 2 adet kalmıştı, ikisini de ben aldım.

Dosya Ekleri

• 1650380847734.jpeg
    1650380847734.jpeg
    18,7 KB · Görüntüleme: 485
Arkadaşlar enerji içecekleri ilerleyen yaşlarda kalp krizi riskini fazlasıyla artırıyor. Alırken bunu düşünerek alın.
10 lira olduğunu düşündükten sonra pek umursamam. Zaten şu an çoğu şey sağlığımızı etkiliyor açıkçası.

18 li yaşlarımda çok içerdim özellikle Monster fiyat performans olarak iyidi. Uzun zamanda pek bir zararını görmedim en azından direkt olarak. Belki dolaylı yoldan sağlığımı bozmuş olabilir.

18'li yaşlarımda çok içerdim özellikle Monster fiyat performans olarak iyiydi. Uzun zamanda pek bir zararını görmedim en azından direkt olarak. Belki dolaylı yoldan sağlığımı bozmuş olabilir.

20TL'ydi geçen yıl alıyordum koliyle bagimlilik yapti 45 TL oldu bu yil kestim artık.

Çok yüksek şekerli bir ürün. Onun yerine enerji ve kafein ihtiyacınız var ise bu kahveyi öneririm. Kendim kullandığım kahve, yüksek kafeinli ve gerçekten iş yapıyor. N11'de bugünün tık hızı kuponu ile kilosu 250 liraya geliyor ama kendi sitesinde öğütümünü seçebiliyorsunuz, N11'de sadece öğütülmemiş çekirdek kahve satıyorlar.

Geri
Yukarı