A101'den teknolojik ürün alınır mı?

Bence alınır. Çünkü şuan satışta olan USB belleklerin bir çoğu zaten bilindik ve güvenebileceğin firmalar ama fare ve klavye deyince çok dikkatli olmanı tavsiye ederim özellikle almayı düşünüyorsan kesinlikle ürünün garanti belgesi ve fişini onaylattır kasadan. Genelde bozuk çıkarsa hemen değiştirebilmek amacıyla seni ürünle birlikte yolluyorlar sonra çalışıyorsa gel garantiyi onaylayalım diyorlar.

Ürün kalitesine gelecek olursak bazı bilindik markaların ürünleri ucuza çıkabiliyor takip etmeni öneririm. Kendi markalarının ürünleri açıkçası gayet güzel ve aslında verdiğin paraya göre gayet iyi dayanma sürelerine sahip ama bir profesyonel kullanım için(oyun) klavye ve fare arıyorsan tam performans alamayacağını düşünüyorum.

Örnek vermek gerekecek olursa yaklaşık bir yıl önce bir kablosuz kulak içi kulaklık almıştım hâlâ sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorum. Sadece dediğim gibi satın alma aşamasında dikkatli olmak lazım. Çünkü ben kulaklığı alırken üç kere tekrar dönmüştük mağazaya çünkü kulaklık bir kaç kere bozuk çıkmıştı ve raftan başka bir tane alıp yerine benim verdiğimi koyarak en sonunda sağlıklı çalışan bir tane bulmuştum.

Geri
Yukarı