A101'den ürün çalınca neler olabilir?

Adalet empati dinlemez.

Çalışanların maaşı kesiliyor sanıp böyle yorum yaptıysan hayır çalışanların maaşından kesilmiyor.Eksik/çalınan ürün listesine giriyor bu olaylar. Mesela diyelim ki sen bu suçu adrenalin bastın işledin. Çalışanların ne yapmasını istersin, "Abi beni tutuklayın suçum var." diyecek misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışanların maaşı kesiliyor sanıp böyle yorum yaptıysan hayır çalışanların maaşından kesilmiyor.Eksik/çalınan ürün listesine giriyor bu olaylar. Mesela diyelim ki sen bu suçu adrenalin bastın işledin. Çalışanların ne yapmasını istersin, "Abi beni tutuklayın suçum var." diyecek misin?

Çalışan bir abim var. Kesildiğine eminim. Kesilmese bile bu bir hırsız olduğun gerçeğini değiştirmez.

@Alper elmas hırsızlığı legalleştirmeyin. Ağaç yaşken eğilir. Bugün çikolata çalan yarın büyüyünce daha büyük hırsızlık yapar.
Hayır legalleştirmiyorum.Gençken yapanları büyük bir azarlayın,o korku ona yetecektir.Ben siciline işlerse meslek sahibi olması zor olacak diye diyorum.

Merhaba kuzenim melih (16 yaşında) dün A101'den dondurma çalmış, daha sonra bunu mağazada kameradan yakalamışlar çaldığı şey de 4 tane magnum. Daha sonra depoya çıkarmışlar kızmışlar daha sonra ürünleri alıp arkadaşımın fotoğrafını çekmişler daha sonra da özür diletip bırakmışlar, nasihat etmişler daha sonra bir daha buraya gelme gözümüz görmesinler demiş. Melih başıma bir şey gelir mi diye dünden beri kafayı yedi de A101'de çalışmış arkadaşlar yazabilir mi? Sanırım marketlerin hırsızlık gruplarına atmışlar.

Olsaydı o zaman olurdu zaten. Ama neden magnum çalıyor arkadaşın? Magnum o kadar paha mı ki? (not: Bakü'de yaşadığım için fiyatları bilmiyor olabilirim hatam varsa düzeltin)

Olsaydı o zaman olurdu zaten. Ama neden magnum çalıyor arkadaşın? Magnum o kadar paha mı ki? (not: Bakü'de yaşadığım için fiyatları bilmiyor olabilirim hatam varsa düzeltin)

Evet dostum. Burada bir magnum 25 TL falan. Yani yaklaşık 2,13 manat ancak bir de alım gücü var. 1 saat çalışma ile 1 tane magnum alabilirsin.

Geri
Yukarı