A101'den ürün çalınca neler olabilir?

Sevmemek derken, yani tadı kötü değil, kaliteli dondurma işte o kadar. Asıl olayı çikolatasında bence güzel ama çok tercih etmiyorum. Bakkaldan link alıp donduruyorum en iyisi.
İşte bahsettiğim şey çikolatası kalitelidir içi her dondurmada olan şey zaten ama benim sorunum çikolatayı direk ham -yani kalıp çikolata, kaplama çikolata, bayram çikolatası vs.- hali ile sevmememden kaynaklanıyor çikolatalı puding, çikolatalı süt, gofret falan bunları çok severim. Yani Magnum sevmememin sebebi de tam olarak herkesin çikolatası için aldığı dondurmanın çıkolatasını sevmememden kaynaklanıyor ve içi için alacağıma aynı fiyata Cornettonun kalitelilerini alırım mis gibi yerim. Konu biraz saptı ama kusura bakmayın.

Yüksek ihtimal Melih sizsiniz yoksa bu kadar önemsemezdiniz. Az bile olmuş size. 2 katını ödeseydiniz keşke. Açsın diye bakkaldan ekmek çalarsın da magnum ne karın doyurur ne bir şey, dümdüz açgözlülük. Nefsini tutamamamıştır falan derler şimdi banane. Ben de nefsimi tutamadım 4 tane adam öldürdüm diyelim suçum ne? Sonuçta nefsimi tutamadım. Aynı şey. İkisi de keyif için yapılan, sonucunda birisine zarar veren bir suç.

Bence Melih polisi çağırıp o dört dondurmanın parasını ödeyip kendisini depoya çeken ve fotoğraflarını izinsiz çeken market çalışanı görünümlü çomarları şikayet etmeliydi. ortada iki suç var birisi hırsızlık diğeri kişiyi hürriyetinden alıkoyma. Bence ikincisi Magnumdan daha ağır bir suç. Bizim millet böyle işte beylik ver önce babasını keser misali kıytırık market reyon kasa görevlisi dahi kendisini Mit ajanı zannediyor.

Bence melih polisi çağırıp o dört dondurmanın parasını ödeyip kendisini depoya çeken ve fotoğraflarını izinsiz çeken market çalışanı görünümlü çomarları şikayet etmeliydi. Ortada iki suç var birisi hırsızlık diğeri kişiyi hürriyetinden alıkoyma. Bence ikincisi magnumdan daha ağır bir suç. Bizim millet böyle işte beylik ver önce babasını keser misali kıytırık market reyon kasa görevlisi dahi kendisini mit ajanı zannediyor.

Çok haklısınız ama bu durumda bence melih i mağazanın ortasında herkesin içinde rencide etmek istememişlerdir ki depo ya götürmüşler ama tam depo değilmiş kamera görüntüleri oradaymış, her neyse ben konuştum onunla aslında 2 tane alacakmış 1I kendi diğeri kardeşi için daha sonra 2'şer tane yeriz demiş o yüzden böyle yapmış ve bunu da zaten mağaza müdürü neden yaptın deyince söylemiş zaten ondan sonra annesinin telefon numarasını istemiş daha sonra melihte göstermiş ama rehberde annesi kırık kalp emojisi ile kayıtlı sonra bunlarda eski sevgilisi falan sanmış wp fotosunu göstermesini istemiş numaranın sonra göstermiş zaten numarada annesi kardeşi ve melihin no su var kırık kalp emojisinin nedeni ise amcam ve melihin annesi ayrıldılar birkaç yıl önce ve zor zamanlar geçiriyorlar ekonomik olarak malum günümüz şartları, ondan sonra melih te anlatmış ondan sonra mağaza müdürü annesini resminden tanımış çünkü eskiden yengemde sürekli A101'e giderdi o yüzden demişki o kadın bu mahallede tanıdığım en hanımefendi kadındı sana hiç yakışmadı, yarın öbürgün annen derse bana oğlumu işe al diye ben sana nasıl güveneceğim demiş daha sonra oradaki diğer çalışan yaşlı bir abi demişki bugün dondurma çalan yarın daha kötü şeyler çalar falan diye sonra ise orada çalışan bir genç kadın ve genç bir erkek yatıştırmışlar yaşlı olanı. Genç çalışanlar oğlum, ablacım bir daha yapmayacağına söz ver diye melihte zaten çok korkmuş ve söz vermiş benim yanımda da bana da söz verdi daha sonra mağaza müdürü kadın sonra biraz nasihat etmiş depodan kapıya çıkarken daha sonra kapıda bir daha gözüm görmesin seni demiş mağaza müdürü kadın olaylar böyle, bende ona biraz önce dedimki(burs alıyor) oğlum yaz geldı zaten fazla masrafın olmaz dondurmaların parasını bir zarfa koyup içinede özür mektubu yazıp kasiyere ver ve mağaza müdürüne iletmesini söylemesini istedim o da 1 hafta sonra bursunun yatıcağını ve yatar yatmaz ilk işinin bu olduğunu söyledi, bence en mantıklı çözüm yolu böyle başka öneriniz var mı?
Çok haklısınız ama bu durumda bence melih i mağazanın ortasında herkesin içinde rencide etmek istememişlerdir ki depo ya götürmüşler ama tam depo değilmiş kamera görüntüleri oradaymış, her neyse ben konuştum onunla aslında 2 tane alacakmış 1I kendi diğeri kardeşi için daha sonra 2'şer tane yeriz demiş o yüzden böyle yapmış ve bunu da zaten mağaza müdürü neden yaptın deyince söylemiş zaten ondan sonra annesinin telefon numarasını istemiş daha sonra melihte göstermiş ama rehberde annesi kırık kalp emojisi ile kayıtlı sonra bunlarda eski sevgilisi falan sanmış wp fotosunu göstermesini istemiş numaranın sonra göstermiş zaten numarada annesi kardeşi ve melihin fotosu var kırık kalp emojisinin nedeni ise amcam ve melihin annesi ayrıldılar birkaç yıl önce ve zor zamanlar geçiriyorlar ekonomik olarak malum günümüz şartları, ondan sonra melih te anlatmış ondan sonra mağaza müdürü annesini resminden tanımış çünkü eskiden yengemde sürekli A101'e giderdi o yüzden demişki o kadın bu mahallede tanıdığım en hanımefendi kadındı sana hiç yakışmadı, yarın öbürgün annen derse bana oğlumu işe al diye ben sana nasıl güveneceğim demiş daha sonra oradaki diğer çalışan yaşlı bir abi demişki bugün dondurma çalan yarın daha kötü şeyler çalar falan diye sonra ise orada çalışan bir genç kadın ve genç bir erkek yatıştırmışlar yaşlı olanı. Genç çalışanlar oğlum, ablacım bir daha yapmayacağına söz ver diye melihte zaten çok korkmuş ve söz vermiş benim yanımda da bana da söz verdi daha sonra mağaza müdürü kadın sonra biraz nasihat etmiş depodan kapıya çıkarken daha sonra kapıda bir daha gözüm görmesin seni demiş mağaza müdürü kadın olaylar böyle, bende ona biraz önce dedimki(burs alıyor) oğlum yaz geldı zaten fazla masrafın olmaz dondurmaların parasını bir zarfa koyup içinede özür mektubu yazıp kasiyere ver ve mağaza müdürüne iletmesini söylemesini istedim o da 1 hafta sonra bursunun yatıcağını ve yatar yatmaz ilk işinin bu olduğunu söyledi, bence en mantıklı çözüm yolu böyle başka öneriniz var mı?
Çok haklısınız ama bu durumda bence melih i mağazanın ortasında herkesin içinde rencide etmek istememişlerdir ki depo ya götürmüşler ama tam depo değilmiş kamera görüntüleri oradaymış, her neyse ben konuştum onunla aslında 2 tane alacakmış 1I kendi diğeri kardeşi için daha sonra 2'şer tane yeriz demiş o yüzden böyle yapmış ve bunu da zaten mağaza müdürü neden yaptın deyince söylemiş zaten ondan sonra annesinin telefon numarasını istemiş daha sonra melihte göstermiş ama rehberde annesi kırık kalp emojisi ile kayıtlı sonra bunlarda eski sevgilisi falan sanmış wp fotosunu göstermesini istemiş numaranın sonra göstermiş zaten numarada annesi kardeşi ve melihin no su var kırık kalp emojisinin nedeni ise amcam ve melihin annesi ayrıldılar birkaç yıl önce ve zor zamanlar geçiriyorlar ekonomik olarak malum günümüz şartları, ondan sonra melih te anlatmış ondan sonra mağaza müdürü annesini resminden tanımış çünkü eskiden yengemde sürekli A101'e giderdi o yüzden demişki o kadın bu mahallede tanıdığım en hanımefendi kadındı sana hiç yakışmadı, yarın öbürgün annen derse bana oğlumu işe al diye ben sana nasıl güveneceğim demiş daha sonra oradaki diğer çalışan yaşlı bir abi demişki bugün dondurma çalan yarın daha kötü şeyler çalar falan diye sonra ise orada çalışan bir genç kadın ve genç bir erkek yatıştırmışlar yaşlı olanı. Genç çalışanlar oğlum, ablacım bir daha yapmayacağına söz ver diye melihte zaten çok korkmuş ve söz vermiş benim yanımda da bana da söz verdi daha sonra mağaza müdürü kadın sonra biraz nasihat etmiş depodan kapıya çıkarken daha sonra kapıda bir daha gözüm görmesin seni demiş mağaza müdürü kadın olaylar böyle, bende ona biraz önce dedimki(burs alıyor) oğlum yaz geldı zaten fazla masrafın olmaz dondurmaların parasını bir zarfa koyup içinede özür mektubu yazıp kasiyere ver ve mağaza müdürüne iletmesini söylemesini istedim o da 1 hafta sonra bursunun yatıcağını ve yatar yatmaz ilk işinin bu olduğunu söyledi, bence en mantıklı çözüm yolu böyle başka öneriniz var mı?

Ufak bir yeri yanlış yazmışım doğrusu alltaki.

Son düzenleme:
Marketin hırsızlık grubu nedir yahu?

Ayrıca reşit olmayan çocuğun özgürlüğünü gasp edip fotografini da izinsiz çekerek onlar daha suçlu duruma düşmüşler. Hiçbir şey olmaz olsaydı polise verirlerdi ki bunlari göz korkutmak için yapmışlar. Bence bu yeterli olur.
4 tane magnum yürütmüş, 16 yaşında el kadar çocuk değil. Burada edebiyat yapma, senin malını çalsalar daha kötüsünü yaparsın. Belli ki korkutmak için yapmışlar.

Paran yoktur, ekonomik kriz vardır senin de canın çekmiştir bir yanlış yapmışsındır olabilir 1 dondurmadır ama 4 tane de Magnum çalmazsın orta karar bir şey alsa kötü niyetli değil derdim. Çalınan her şey çalışanlardan kesiliyor bunu da bilmelisiniz. Godomonlar hiçbir sorumluluğu almaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı