A21s nasıldır?

A21S'i arkadaşım kullanıyor ve ekranı cidden kötü. Ben olsam almazdım. 1920x1080 bile değildi ve renkler çok ölü gibiydi diye hatırlıyorum. Realme 7 gibi seçenekler varken bence alınmaz.

Hocam zaten almayı düşünmüyorum bende Note 9S var sadece bu telefonun neden bu kadar ölümüne sevildiğini anlamadım.

Hocalarım, çoğu kişi A21s'i ölümüne savunmuş. Ben de merak edip baktım özelliklerine ve insanların neden beğendiğini hiç anlamadım. A21s kullanan veya bu konularda azcık bilgisi olan birisi yazabilir mi? Ben anlamadım ama çoğu kişi övüyor. Sizce A21s nasıl bir telefon fiyatına göre?
Çok güzel bir telefon kesinlikle òneririm şu an onu kullanıyorum her oyunu oynatıyor sadece bası oyunlarda çok hafif ısınıyor ama çok hafif yani

A50 donanımsal bakımdan A21S'den daha iyi olmasına rağmen performansı zamanla memnun etmemeye başladı. Sanki A21S daha yüksek donanımlı bir telefon gibi konuşmuşsun.
Üstteki konuşmayı okumamışsın belirttiğim gibi fiyatına göre önceliğini kaliteye vermiş olan bir telefon performansı da gayet iyi.

Ekran çözünürlüğü düşük HD+ ama renk konusunda galiba gözünüz hep soluk renklere alışmış birçok telefon kullandım amiral gemisi dahil renkler gayet canlı.
Tam tersine, Super AMOLED ekran ve yüksek PPI'ya sahip cihaz kullanıyorum/kullandım ve bu A21s adlı telefonun renkleri cidden yetersiz geldi bana.
Hocam zaten almayı düşünmüyorum bende Note 9S var sadece bu telefonun neden bu kadar ölümüne sevildiğini anlamadım.
Ölümüne sevilecek bir telefon olduğunu düşünmüyorum. Oppo A73 aynı fiyatlarda olmasına rağmen ve Oppo A73 fiyatını hak etmemesine rağmen Oppo A73, AnTuTu skorunda 50.000 puan öne geçiyor. Bence bu bütçede Realme 7 hariç hiçbir şey alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı