A21s nasıldır?

Tam tersine, AMOLED ekran ve yüksek PPI'ya sahip cihaz kullanıyorum/kullandım ve bu A21s adlı telefonun renkleri cidden yetersiz geldi bana.

Ölümüne sevilecek bir telefon olduğunu düşünmüyorum. Oppo A73 aynı fiyatlarda olmasına rağmen ve Oppo A73 fiyatını hak etmemesine rağmen Oppo A73, AnTuTu skorunda 50.000 puan öne geçiyor. Bence bu bütçede Realme 7 hariç hiçbir şey alınmaz.
Amoled ekrandan daha iyi vs demedim zaten birazcık okumaya ve anlamaya gayret gösteririseniz sevinirim üstte fiyatına göre kaliteli ve performansı güzel yazdım.

Çoğu sorunlu biraz araştır istersen. A70 alan arkadaşım hill climb racing oynarken bile oyun kasıyordu.
O arkadaşın telefonu ile ilgili bir sıkıntı. Benim babamda A70 var ancak her oyunu cayır cayır oynuyor. Bence sen araştırmalısın, daha A50'nin donanımsal bakımdan A21S'den üstün olduğunu bile bilmiyorsun, Fanboy.

Amoled ekrandan daha iyi vs demedim zaten birazcık okumaya ve anlamaya gayret gösteririseniz sevinirim üstte fiyatına göre kaliteli ve performansı güzel yazdım.
Ekran çözünürlüğü düşük HD+ ama renk konusunda galiba gözünüz hep soluk renklere alışmış birçok telefon kullandım amiral gemisi dahil renkler gayet canlı.
Böyle yazdığınız için ben de böyle cevap verdim. Dediğim gibi A21'in ekranını beğendiğimi söyleyemem.

Ek olarak işlemcisi SD 662 adlı işlemciden bile kötü olan bir telefon fiyat performans ürünü olamaz.

Dediğim gibi Realme 7 harici bu bütçede hiçbir şey almayın/aldırmayın.

Böyle yazdığınız için ben de böyle cevap verdim. Dediğim gibi A21'in ekranını beğendiğimi söyleyemem.

Ek olarak işlemcisi SD 662 adlı işlemciden bile kötü olan bir telefon fiyat performans ürünü olamaz.

Dediğim gibi Realme 7 harici bu bütçede hiçbir şey almayın/aldırmayın.

POCO NFC X3 deseniz anlarım Realme nedir?

Çoğu sorunlu biraz araştır istersen. A70 alan arkadaşım hill climb racing oynarken bile oyun kasıyordu.

Hocam mesajımı görmemiş olabilirsiniz bir daha yazayım başka cihazlarla karşılaştırma fırsatınız oldumu ben genel olarak a serisini pek sevmem de.
Hocam benim sorduğum soru bu telefonu aynı fiyattaki telefonlardan ayıran en önemli özelliği nedir ?
POCO NFC X3 deseniz anlarım Realme nedir?

Hocam kendinizi gayet iyi açıkladınız A21s i Realme 7'den iyi olan bir özelliğini açıklayın haklısınız diyeceğim ve gideceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı