A21s nasıldır?

Doğru söyleyince tabii.
Fark ettiysen hiçbir zaman yanlış demedim ve karşı çıkmadım benim önerim bu sadece amma uzattınız.
"Kaliteden eminim ama Realme kullanmadığım için sağlamlık açısından pek bir şey söyleyemem." hocam bu cümleyi açıkla bir şey demeyeceğim.
Realme kullanmadım ama A21s daha kaliteli demek ne demek?
Bana göre böyle.

Fark ettiysen hiçbir zaman yanlış demedim ve karşı çıkmadım benim önerim bu sadece amma uzattınız.

Bana göre böyle.

Hocam teknolojinin bana göresimi olur yapmayın artık ya :D
"POCO NFC X3 deseniz anlarım Realme nedir?" bunu yazıyorsunuz ve karşı çıkmadımmı diyorsunuz?

Forumun amacı
Size göre öyle diye geneli yanlış yönledirmeye hakkınız yok.
Ya tamam yanlış yönlendirme tamam öyle olsun gidip realme veya poco alsın ne gereksiz uzatıp duruyorsun.
Hocam teknolojinin bana göresimi olur yapmayın artık ya :D
"POCO NFC X3 deseniz anlarım Realme nedir?" bunu yazıyorsunuz ve karşı çıkmadımmı diyorsunuz?
Benim fikrim bu. Neden hala inatlaşıyorsun?

Hocam sorunda o karşı çıkmıyorsunuz sadece A21s daha iyi diyorsunuz nedensiz bir şekilde söylemek Realme 7 nedir yaw demek sonrada amma uzattınız demek? Daha ilk sayfada hocam iyi bir yönünü söyleyin A21s in rakiplerinden dedim hala açıklayamadınız gürültü önleyici mikrofon var diye 2500 TL verilir mi bir telefona bu kadar saçma bir neden olabilir mi sizce?

Geri
Yukarı