A21s nasıldır?

Hocam sorunda o karşı çıkmıyorsunuz sadece A21s daha iyi diyorsunuz nedensiz bir şekilde söylemek Realme 7 nedir yaw demek sonrada amma uzattınız demek? Daha ilk sayfada hocam iyi bir yönünü söyleyin A21s in rakiplerinden dedim hala açıklayamadınız gürültü önleyici mikrofon var diye 2500 TL verilir mi bir telefona bu kadar saçma bir neden olabilir mi sizce?
O zaman alma ve benim fikirlerimi dikkate alma bu sayede sorun çözülmüş olur.

A serisinin en iyi telefonlarından biridir. Şu an kullanmaktayım. Kalite ve performansı aynı anda bekliyorsanız hiç düşünmeden alın. Bazı bilmeyen arkadaşlar M serisi alın diyecektir. M serisi One UI güncellemeleri konusunda berbat eğer güncel telefon istiyorsanız güzel telefon.
A50, A80, A70 berbat diyebiliriz arkadaşın bahsettiği A21S bir model kötü diye her modele laf atmayın.
Uzatan kişi olarak beni gösterdiniz şimdi de yazdıklarımdan bahsediyorsunuz. Uzatan kişi kim ona bakın diye söyledim.
Ben yanlış yönlendirmenize karşıyım.

Senin gibi kişiler tarafından dikkate alınmaya ihtiyacım yok.
Ben bu telefon bölümünde genelde aktifim, insanları doğru yönlendirmeye çalışıyorum, sizin gibi ölümüne savunmam, savunmamalısınız. Tamam, belki o dönemin en iyi telefonudur ama halen en iyisi olacak diye bir durum yok. Karşı tarafı yanlış yönlendirmeyin, benim için bu yeterlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı