A22 vs M.22 vs M21

Akıcılık olarak hem 90 Hz, hem de daha düşük çözünürlük nedeniyle A22 daha akıcı bir cihaz.

Kamera noktasında A22 modelinde 4K seçeneği yok. Fotoğraf kalitesinde M21 modelinden daha iyi buldum A22'yi. Normalde M21 modelinin sensörü daha iyi, OIS A22 modelinde işi değiştiriyor. Tam emin değilim ama bana öyle geldi. Bu modeldeki OIS orta üst düzey telefonların ki kadar başarılı değil.

O zaman kanka A21 ve M.22 arasında seçim yapacak olsan sen hangisini seçerdin?

Bence M22 daha avantajlı. Depolaması daha yüksek. OIS dışında kamerası A22 ile benzer. Ekranın da bence 720p olması oyunlar için bu segmentte daha avantajlı.

Ben de A22 ve M21 arasında kaldım, bugün yarın ikisinden birini alacağım. Oyun oynayan bir adam değilim o yüzden kararsızım. A22 de ufak bir indirim olsa hiç düşünmem alırım ama M21 de düşüş var fiyat olarak sanki..

Ben de A22 ve M21 arasında kaldım, bugün yarın ikisinden birini alacağım. Oyun oynayan bir adam değilim o yüzden kararsızım. A22 de ufak bir indirim olsa hiç düşünmem alırım ama M21 de düşüş var fiyat olarak sanki.

A22 özellikle düşük ışık kamera performansında M21'e göre iyi iş çıkarıyor. OIS videoda o kadar iyi çalışmasada yine de hiç yoktan iyidir. A22'nin ekranını fiziksel bir mağazada görmekte fayda var. Şahsen benim gözüme o kadar kötü gözükmedi. Tabii dediğiniz gibi fiyatta bir tık indirim olsa daha iyi olur. İzlemediyseniz Kerem Enginar'ın incelemesine bir bakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
A22 özellikle düşük ışık kamera performansında M21'e göre iyi iş çıkarıyor. OIS videoda o kadar iyi çalışmasada yine de hiç yoktan iyidir. A22'nin ekranını fiziksel bir mağazada görmekte fayda var. Şahsen benim gözüme o kadar kötü gözükmedi. Tabii dediğiniz gibi fiyatta bir tık indirim olsa daha iyi olur. İzlemediyseniz Kerem Enginar'ın incelemesine bir bakın.
Önerinizle izledim videoyu, teşekkürler.. Kamera performansı hiç fena değil ama 720p ekran düşündürücü, çünkü oyun oynamıyorum, film, video izleme ihtimalim daha yüksek. Bir de merak ettiğim konu oyun oynamayan biri için 64gb dahili hafıza uzun vadede yeterli olur mu?

Ben M21 aldım 1 ay önce kameradan fazla bir şey beklemeyin gördüğüm eksiklikleri söyleyeyim parmak izi telefonun arkasında cidden bilmiyordum alıken sevmediğim bir özellik.
Ön kamerada Zoom yok
Normal kameralardan da fazla bir şey beklemeyin.
Uygulamalara kilit koyma yok.
64 GB
Kendiliğinden ekran kaydı yok.
Oyun deneyimi olarak PUBG de HD ve renkli ayarlarda oynuyorum arada bir kasyor gibi ama çoğunlukla stabil, ama tabii ki de rakipleri olarak gösterdiğiniz telefonlardan daha iyi olduğunu düşünüyorum, hafızayı kart alarak arttırabilirsiniz ama çözünürlüğü değil
Telefon çoğunlukla yetiyor ama ben sizin yerinizde olsam almazdım A32 veya Redmi Note 10s e bakın onlar daha iyi bir seçim olur.

Geri
Yukarı