A22 vs M.22 vs M21

yusufalveroglu

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy A22 mi yoksa M.22 ya da M21 mi alınmalı? Üçü arasında kaldım ama bir yandan gönlüm A22 de OIS var sonuçta ya da bu modellerin fiyatına yakın önerebileceğiniz Samsung markası telefonlar var mı çünkü başka marka kullanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran avantajıyla M21 derim.

Çok video çeken biriyseniz A22'deki OIS'in avantajını görebilirsiniz ama 1080P'de 30 FPS video çekmesi dezavantaj. 4K video çekemiyor zaten.

Samsung Galaxy A22 mi yoksa M.22 ya da M21 mi alınmalı? Üçü arasında kaldım ama bir yandan gönlüm A22 de OIS var sonuçta ya da bu modellerin fiyatına yakın önerebileceğiniz Samsung markası telefonlar var mı çünkü başka marka kullanmıyorum.
Kriterlerin neler olduğunu söylersen yardımcı olabiliriz.

Akıcılık olarak hem 90 Hz, hem de daha düşük çözünürlük nedeniyle A22 daha akıcı bir cihaz.

Kamera noktasında A22 modelinde 4K seçeneği yok. Fotoğraf kalitesinde M21 modelinden daha iyi buldum A22'yi. Normalde M21 modelinin sensörü daha iyi, OIS A22 modelinde işi değiştiriyor. Tam emin değilim ama bana öyle geldi. Bu modeldeki OIS orta üst düzey telefonların ki kadar başarılı değil.

Geri
Yukarı