A3 sedan sportline alınır mı?

gdbuzul24

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bütçem 1.100.000-1.250.000 arası bir araba alacağım. A3'ün en dolu paketi olan Sport line donanımıyla almayı düşünüyorum. Daha mantıklı bir araç öneriniz var mı?(bende biraz marka takıntısı var o yüzden Ford-Toyota tarzı markalardan araba önermezseniz sevinirim.)SUV, sedan, hatchback araba arasında ayrım yapmam. Araba ne kadar yeniyse o kadar iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim bütçem 1.100.000-1.250.000 arası bir araba alacağım. A3'ün en dolu paketi olan Sport line donanımıyla almayı düşünüyorum. Daha mantıklı bir araç öneriniz var mı?(bende biraz marka takıntısı var o yüzden Ford-Toyota tarzı markalardan araba önermezseniz sevinirim.)SUV, sedan, hatchback araba arasında ayrım yapmam. Araba ne kadar yeniyse o kadar iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Açıkçası sırf Audi diye alınmaz bence. Araba el kadar bir şey. Bizim Rapid bile ondan uzun olabilir. Zaten lüks Volkswagen. Benim tavsiyem Passat bakmanız. Veya SuperB'de olabilir. Lüks Passat.

Eğer boyutu problem değilse A3 iyi bir seçenek. Convertible A3 sürdüm segmentine göre rahat. Özellikle büyük şehirler için. Ford marka takıntısına takılınacak kadar imajı kötü bir araç değil. En azından MK5 Mondeo'lar makam aracı olarak kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı