Golf 8 1.5 ETSI mı Audi A3 35 TFSI Sedan mı?

Benim araç da zaten sıfır 1.0 TSI Ibiza. Sene başında aldım ve çok memnunum ama giriş segment olduğunu hissettiriyor. Gerçekten alman otomobili bir başka. Gaz, fren, direksiyon hissiyatı olarak çok üstünler. Seat de hem ucuz hem de dolu. Benim araçta ön bölge asistanı, şerit takip vs. var mesela. Araçtan memnun olmadığım bir şey yok aslında ama fiyatlar biraz durulmuşken yükseltsem mi diyorum. Aynı zamanda gereksiz de geliyor yani bilemedim.
Kesinlikle Seat uygun fiyata hem donanım sunan hem alman kalitesini hissettiren bir marka.
Aralık ayında daha da iyi kampanyalar olur bana kalırsa değişim için güzel zamanlar özellikle ikinci el sıfıra yakın araçlarda inanılmaz uygun fiyatlar denk gelebiliyor.

Kesinlikle Seat uygun fiyata hem donanım sunan hem alman kalitesini hissettiren bir marka.
Aralık ayında daha da iyi kampanyalar olur bana kalırsa değişim için güzel zamanlar özellikle ikinci el sıfıra yakın araçlarda inanılmaz uygun fiyatlar denk gelebiliyor.
Şu an fiyatlar dip yapmış neredeyse. Ben sanırım çok üst düzey bir şey alıp para saçmazsam artık Seat den devam ederim. Bakalım değiştirebilirsem değiştireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı