2018 Audi A3 Sedan Almaya Karar Verdim

GulGok

Decapat
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi kararı mı verdim yine de sizlere danışmak istedim.

Aklımda olan ve test sürüşünü yaptığım arabalar

Renault Megane, Golf, Passat, Honda Civic ve A3. Bunların arasından A3 karar kıldım sizinde düşüncelerinizi veya aklınızda başka bir model varsa bekliyorum. Allah izin verirse 2 ay içinde alacağım.

Passat al. Çünkü ona verebileceğin paraya en düşük km ve segment olarak yüksek anca onu alırsın. Çünkü 1.6 TDI rahat alınır. Üstteki arkadaş A4 veya E demiş ama ek masrafları düşünmemiş sanırım. A4 hadi bi nebze 1.4 TFSI alınacaksa neyse de 2000 ve üstü ciddi vergi.
Passat al. Çünkü ona verebileceğin paraya en düşük km ve segment olarak yüksek anca onu alırsın. Çünkü 1.6 TDI rahat alınır. Üstteki arkadaş A4 veya E demiş ama ek masrafları düşünmemiş sanırım. A4 hadi bi nebze 1.4 TFSI alınacaksa neyse de 2000 ve üstü ciddi vergi.

Bunlara ek olarak bence Superb bakmanı öneririm. VW ve Audi ile motor, şanzıman her şey aynı olsada bana daha sportif ve klas geliyor.

Hocam senin yerinde olsam 2 model düşük alırım ya 5 serisi ya A4 ya da E180 alırım. C segment araca bu para verilmez şahsi görüşüm.

2016 A4 aklımda var hocam bu yüzden sizlere de danışıyorum fakat Mercedes'e 0 ilgi duyuyorum. Değerli görüşünüz için teşekkür ederim.

Bunlara ek olarak bence Superb bakmanı öneririm. VW ve Audi ile motor, şanzıman her şey aynı olsada bana daha sportif ve klas geliyor.

Passat çok güzel araba yağ gibi akıyor fakat her yerde Passat, Jetta var sırf bu yüzden almak istemiyorum.

Türkiye'de paranı arabaya yatırmak, hem de pahalı bir arabaya yatırmak bana çok saçma geliyor. Verilen paranın onda biri kadar değeri olmayan arabalara yatırıyorsunuz paranızı. Ne kadar vereceksiniz bu araba için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Passat çok güzel araba yağ gibi akıyor fakat her yerde Passat, Jetta var sırf bu yüzden almak istemiyorum.

Yani dediğiniz doğru fakat yollardaki o araçların çoğu en boşu oluyor ve dolusuyla gerçekten teknoloji ve görünüm açısından ciddi farklar var. Ben birde Superb bakmanızı öneririm.

Türkiye'de paranı arabaya yatırmak, hem de pahalı bir arabaya yatırmak bana çok saçma geliyor. Verilen paranın onda biri kadar değeri olmayan arabalara yatırıyorsunuz paranızı. Ne kadar vereceksiniz bu araba için?

Parayı neye yatıralım dostum? Daha mantıklı bir fikrin var ise buyur başım üstüne. 2. bir ev mi alalım? Mevcuttaki arabamı satıp (Toyota Corolla) yüksek model almak istiyorum, neresi saçma bunun? Ülkemizin şartları bu.

Yani dediğiniz doğru fakat yollardaki o araçların çoğu en boşu oluyor ve dolusuyla gerçekten teknoloji ve görünüm açısından ciddi farklar var. Ben birde Superb bakmanızı öneririm.

Bunun bir de eş tarafı var. :) Passat babasında var diye istemiyor. Superb'ye gelince, yaşadığım şehirdeki taksilerin çoğu Superb. :)

Bütçe 200 bin TL maksimum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı