ASUS değişim yapar mı?

Hocam değişim süreci nasıl işledi? Bende laptopı servise verdim. Değişim talebinde bulun dediler. Gamers Arenadan almıştım. Nasıl olur bu değişim işleri bir bilgin var mı?

Hocam değişim süreci nasıl işledi? Bende laptopı servise verdim. Değişim talebinde bulun dediler. Gamers arenadan almıştım. Nasıl olur bu değişim işleri bir bilgin var mı?

20 gün sonra değişim yaptılar benim telefondan arayıp sonra gene aynı hata olunca para iadesi yaptım.

Siz hangi hatayı alıyorsunuz hocam benim gibi donma sorunu mu?

Hayır hocam ASUS'un İstanbul şubesinde yaptılar teknik servisi.

Ben de sürekli mavi ekran hatası vermeye başladı hocam. Donanımsal herhangi bir sorun gözükmüyordu ki serviste bulamadı. Şu an Ankara KVK teknik servisinde ASUS oraya yönlendirdi yetkili servisleri orası diye. Donma falan olmuyordu fakat normal kullanımda bile mavi ekran hatası veriyordu. Sonucu merakla bekliyorum bende. Umarım anakart değişimi yapılır da düzelir sorun aksi takdirde değişim süreci çok uzar gamers arena da aynı ürün stokta yok çünkü. Para iadesini de kaç günde yaparlar bilemiyorum.

Ben de sürekli mavi ekran hatası vermeye başladı hocam. Donanımsal herhangi bir sorun gözükmüyordu ki serviste bulamadı. Şu an Ankara KVK teknik servisinde ASUS oraya yönlendirdi yetkili servisleri orası diye. Donma falan olmuyordu fakat normal kullanımda bile mavi ekran hatası veriyordu. Sonucu merakla bekliyorum bende. Umarım anakart değişimi yapılır da düzelir sorun aksi takdirde değişim süreci çok uzar gamers arena da aynı ürün stokta yok çünkü. Para iadesini de kaç günde yaparlar bilemiyorum.

Hocam bir gelişme yaşandı bugün. Durum sorgulama ekranında "

İşlem Görüyor - DOA Bekliyor ve
Islem Goruyor - kutulu yeni cihaz bekliyor'' yazıyor. Tam olarak ne anlama geliyor bilen var mı ?

Son düzenleme:
Hocam bir gelişme yaşandı bugün. Durum sorgulama ekranında "

İşlem Görüyor - DOA Bekliyor ve.
Islem Goruyor - kutulu yeni cihaz bekliyor'' yazıyor. Tam olarak ne anlama geliyor bilen var mı ?

Yani sıfır ürünle değişimi istiyor demiş.

Hayır aynı hata değil ben diğer teknik servise göndermiştim doa çıktı, değişim için gamers arena ile konuştum geri dönmelerini bekliyorum.

Şimdi benim ne yapmam lazım hocam. Sen de de mi aynı şeyler yazıyordu?

Hayır aynı hata değil ben diğer teknik servise göndermiştim doa çıktı, değişim için gamers arena ile konuştum geri dönmelerini bekliyorum.
Gamers Arena ne dedi bu değişim konusuna ? Benim laptop stoklarında kalmamış acaba ne gibi bir aksiyon alırlar ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı