ASUS değişim yapar mı?

Tuğra Akın

Decipat
Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 11400h Rtx 3060 6 Gb laptop
25 gün falan önce bir ASUS laptop aldım Vatan'dan fakat PC'de donma kasma sorunları var, teknis servise de verdim fakat çözülmedi sorun. ASUS ürünün değişimini yapar mı veya iadesini? Değişim yapan var mı hiç?

Çözemediler derken? Onlar çözdüklerini mi iddia ediyorlar? Çözemedilerse yeni ürün verirler.

Değişim için garantiden onay gerekiyor. Sorun çözülemedi derken, garanti sorunu çözemediğini mi söyledi? Yoksa bir sorun bulmadıklarını mı?

Son olarak laptop modeli nedir?

Değişim için garantiden onay gerekiyor. Sorun çözülemedi derken, garanti sorunu çözemediğini mi söyledi? Yoksa bir sorun bulmadıklarını mı?

Son olarak laptop modeli nedir?

Çözemediler derken? Onlar çözdüklerini mi iddia ediyorlar? Çözemedilerse yeni ürün verirler.

Tamam sordum ASUS yetkililerine sorunu video kaydına alıp ürünle beraber bize yollayın dediler değişim yapacağız dediler.

Tamam sordum ASUS yetkililerine sorunu video kaydına alıp ürünle beraber bize yollayın dediler değişim yapacağız dediler.

Hayırlı olsun şimdiden. Sorunun videosunu burayada atarsınız, belki çözümü kolay bir şeydir. Kasma donma birçok şey yüzünden olabilir.

Hayırlı olsun şimdiden. Sorunun videosunu burayada atarsınız, belki çözümü kolay bir şeydir. Kasma donma birçok şey yüzünden olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu sorunun aynısını alıyorum ama Intel işlemci.
Laptop bu hocam.
Bunun aynısı fakat bende 6-7 sn falan donuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam bu sorunun aynısını alıyorum ama Intel işlemci.
Laptop bu hocam.

Sıcaklık değerleri ne durumda?

30 gün önce aldığım bu laptopa sahibim ve Vatan Bilgisayar'dan aldım fakat üründe oyunlarda donma sorunu var, iade veya değişim yapmak istiyorum.

ASUS'un bu serisinde olan bir sorun mu oyunlarda takılma donma sorunları yoksa bana mı denk geldi?
Eğer model ile alakalı ise para iadesi alacağım.
Model ile alakalı değilse değişim yapacağım.
Aldığım sorun bu.

Geri
Yukarı