A4 Tech XL-750BH Fare Nasıldır ?

B4ybars

Kilopat
Makaleler
1
A4 Tech XL-750BH fare nasıldır ? Artıları ve eksileri nelerdir ? Ben bu fareyi CS GO ve BF3 için alacağım refleks önemlidir benim için.

Bilgisi olan var mı ?

Ben A4 Tech X7 F4 olan modelini kullanıyorum yaklaşık 4 yılı geçti hala sorunsuz olarak çalışıyor. Altına güzel bir mouse pad alırsan uzun sure götürür. Rahatlık konusundan da iyi fakat Razer gibi markaların farelerini kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım.

Yakında alacağım karar verdim bu fareye.

Fareyi tam alacak iken G300S'nin daha iyi olduğunu söyleyenler var ?

Birisi cevap verse ?

Yakında alacağım karar verdim bu fareye.

Fareyi tam alacak iken G300S'nin daha iyi olduğunu söyleyenler var ?

Birisi cevap verse ?
G300s daha iyi. Aynı zamanda A4 Tech XL-750BH'nin yan tuşları takılma yapabiliyor. Kardeşim kullandı ve 1 yıl da sağ tuş bozuldu. Ama G300s herkese önerilen güzel bir faredir.

G300s küçük diyorlar ama ? 15 yaşındayım elim kürek gibi değil.
Benim elim küçük A4TECH X7 XL-750BH büyük geldi az ya da uzun tipli bir fare olduğu için elim alışık değil. Bence boyut ya da şekil olarak aklında soru işareti varsa sana önerim kesinlikle bir mağazaya gidip, fareleri elinle yoklayarak fikir edinmedir.

Benim elim küçük A4TECH X7 XL-750BH büyük geldi az ya da uzun tipli bir fare olduğu için elim alışık değil. Bence boyut ya da şekil olarak aklında soru işareti varsa sana önerim kesinlikle bir mağazaya gidip, fareleri elinle yoklayarak fikir edinmedir.
Burda vatan bilgisayar yok. Bimeks var orda var mı bakacağım yalnız izin verirler mi kutudan çıkarıp baksak ?

Burda vatan bilgisayar yok. Bimeks var orda var mı bakacağım yalnız izin verirler mi kutudan çıkarıp baksak ?
Teknosa var mı? Onların standları oluyor. Bimeks'te açmana izin vereceklerini sanmıyorum. Bu arada G300s olması şart değil, şekil ve boyut olarak ona en yakım fareleri de deneyebilirsin.

Teknosa var mı? Onların standları oluyor. Bimeks'te açmana izin vereceklerini sanmıyorum. Bu arada G300s olması şart değil, şekil ve boyut olarak ona en yakım fareleri de deneyebilirsin.
Teknosa var. Bimeks değişik yer ya biraz anlamadım gitti.

Yahu birinizde ilgilenin ya Fare'nin kötü yanları var mı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı