A4Tech Bloody 120 İncelemesi

Bu gün Vatan bilgisayardan 71 Türk lirasına almış bulunmaktayım.

Tuşlar üzerinde ışıklandırma mevcut. (5 kademe)
W A S D tuşları slikonsu bir madde ile kaplanarak diğer tuşlardan farklı bir hissiyat yaratmakta. (Değiştirilebilir)
Ayrıca multimedya tuşları bulunmamaktadır Lakin Fn + F1-F2-F3-F4-F5-F6-F6-F11-F12 gibi tuş kombinasyonları ile multimedya özelliği sağlanmaktadır.
Klavye üzerindeki tuşlar çıkarılabilmektedir.
1,8 metrelik bir USB çıkışlı kablosu vardır.
Windows tuşunu bloke eden bir kilit sistemi kullanılmıştır. İstediğimiz zaman açar ve kapatabiliriz.

Kendi yorumuma bakarsanız aldığı parayı hak ettiğini düşünüyorum. Tuşlara basarken çıkan ses oldukça az ve elinizin klavyeye, parmaklarınızın tuşlara oturması çok iyi. Klavyeyi bu gün almama rağmen bakmadan yazabiliyorum. Herkese tavsiye ederim.

AZLaBQ.jpg

M907N6.jpg

pv01yN.jpg

gjqaNL.jpg

Jda15B.jpg

Bu arada şunu yazayım A4Tech kötü bir marka değil ucuza uzun ömürlü şeyler satan bir markadır he ne kadar makra tuşlarının eksikliği ve en azından ses açma kapama Spotify da şarkı geçme durdurma özellikleri olmasa da Işıklı alınabilecek (bu fiyat aralığında ) en iyi seçeneklerden birisi . Güle Güle kullan . A4Tech i Everest ile karıştırmayın Everest çöp A4Tech evladiyelik olan .

Yazılım kısmı nasıl?

Yazılım kısmı derken. Kutunun içerisinden herhangi bir driver CD' si çıkmadı.

Bloody'nin kendi sitesinden indirilebilen yazılımı mevcut ve o yazılımla ayar yapılabiliyor.
Klaveyeye ben sahip değilim. Kuzenim bu klavyeyi kullanıyor. Klavyede makro tuşu yok ancak "Key Dominator 1" yazılımı ile istediğimiz tuşa komboları atayabiliyoruz. Kendisi cezası bitince inceleme yapacağını söyledi.

Yazılımın Linki: Bloody Official Website (İlk sıradakini indirin.)

Bu da kuzenimin yaptığı örnek; CS:GO'da tek tuşla set dizme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnceleme güzel olmuş dostum.Ancak bir sorum olacak.Bazı klavyelerde özellikle W,A,S,D tuşları farklı renkte silikonla kaplanınca tuşlara dokunduğunda ele kayganlık hissi veriyor.Bu klavyede de böyle bir durum söz konusu mu ?

İnceleme güzel olmuş dostum.Ancak bir sorum olacak.Bazı klavyelerde özellikle W,A,S,D tuşları farklı renkte silikonla kaplanınca tuşlara dokunduğunda ele kayganlık hissi veriyor.Bu klavyede de böyle bir durum söz konusu mu ?
WASD Tuşları için verdikleri tuşlar slikonlu değil. Daha farklı bir madde. Ben siyah olanları taktım. Kırmızı olanlar elime fazla takılıyordu.

Klavyenin boyutu nedir acaba ?
Standart bir boyda ne çok büyük, ne çok küçük normal.

Bende bu ürün ile Logitech G103 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?
Sana kalmış bir şey G103' ü kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim.

B120' den memnunmusunuz acaba? B120' de karar kıldım fakat çok fazla kullanıcısı internette bulunmuyor sanırım pek bilgi edinemedim teknik özellikleri dışında.
Memnunum klavyeden. Bir daha klavye alacağım zaman mekanik klavye almayı düşünüyorum. Tabi fiyatlar uçuyor haliyle.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı