A54 5G vs 20FE mi?

Biraz daha ucuza buradan alıp ek sigorta seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Peki hocam siz olsanız güvenir misiniz? Hiç internetten telefon almadım dükkanda da pahalı fark var.

Trendyol ve Hepsiburada gibi pazar yerlerinde fazla sorun yaşamazsınız ama tavsiyem almadan önce Samsung Türkiye garantisiyle geliyor mu diye sormanızda fayda var.

Kamerayı da stada gidince video çakmek için kullanıyorum.
S20 FE'nin A54'e göre ezici düzeyde daha iyi video stabilizasyonu var. Doğrudan daha iyi sensor ve NPU'ya sahip.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kaldı ki Note 10 Plus bile video stabilizasyonunda A54'ü geçiyor.
Hocam o aşar ya ben gündelik kullanım için alacağım uzun ömürlü olsun istiyorum.
S20 FE, daha güçlü CPU'dan dolayı sanılandan uzun ömürlü. Ayrıca en stabil One UI sürümlerinin birinde desteği kesiliyor.
Ayrıca A54, 2019 flagship'inden bile daha zayif.

Sorsan eski diye kasıyor derler. Halbuki SoC farkı her şeydir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı