AAL ve BAL Lise Karşılaştırması

AAL mi BAL mı?

• Oy verenlerin toplamı
    1

Kalanlı Bölme

Kilopat
Yer
Anamur/Mersin
Merhabalar. Ben dil bölümünü seçmiş bir 11. Sınıf öğrencisiyim lakin nakil durumları söz konusu. Şu an isteğimden kaynaklı olarak. 2 adet lisenin özelliklerini hazırladığım karşılaştırmayı hem resim olarak hem de metin dosyası olarak ekleyeceğim. Kendim karara varamadım, göz atıp en azından bir fikir belirtirseniz makbule geçer. Temelim iyi sayılır, okul özellikleri eklerde. Dediğim gibi kendim uzunca süreler düşünmeme rağmen sonuca ulaşamadım, yardımlarınız gerçekten önemli. Teşekkürler.
GOOGLE DOCS UZANTILI hali.
Ekte resim hali mevcut mobilden girenler için.

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Her sınıfın aynı olacağını sanmam ve eğer öyleyse bile sana 1-2 arkadaş yeteceğini varsayarak bal derim. Çünkü o matematik sana 1-2 haftada olsa zehir edebilir dilciysen. +yemek ücreti, kıyafet ücreti.

Her sınıfın aynı olacağını sanmam ve eğer öyleyse bile sana 1-2 arkadaş yeteceğini varsayarak bal derim. Çünkü o matematik sana 1-2 haftada olsa zehir edebilir dilciysen. +yemek ücreti, kıyafet ücreti.
Matematik temelim var, yaklaşık 1 aydır da ayrıca matematik çalışıyorum diyebilirim. Sevmiyorum, ama yapamıyorum diyemem; 10. sınıf matematik ortalamam 95 örneğin. Tek sorun o olacaksa olabilir.
Ben AAL tercih ederdim. Arkadaş çevresi insani çok etkiliyor. Arkadaşın olmayan insanlar bile etkileyebilir. Sırf bu yüzden asla seçmem diğerini.
Şuan BAL'dayım, taban puan açısından 2 lise arasında 90 TEOG puanı fark var, maymundan evrilemeyen adamları görüyorum. Adamlar sırf içki sigara içip itlik yapmaya geliyorlar okula, anne babası yok mu bunların gerçekten hayret ediyorum.

İngilizce grameri haricen halledebilirsem AAL gibi bakıyorum ben de, şuan okuduğum BAL'ı yakından tanıdığım için sıcak bakmıyorum diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı