ABD seçimleri

Bid*n denen vasıfsıza niye lanet ettiğimizin sebebleri ortada. Taliban 20 yıl sonra ülkeyi ele geçirdi ve milyonlarca insanın verilerini çaldı. Buna ABD’nin teknolojileri ve silahları dahil. Trump gelmiş geçmiş en iyi ABD başkanlarındandı.

Trump en iyisi mi bilmem fakat bu adam cidden dünyanın canını sıkacak gibi. Allah'tan çok ömrü yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce oradakiler kendi geleceğini düşünerek mi oy verdi yoksa bizim mi? Gerçekten çok komiksiniz, adamlara sorsak Türkiye nerde diye Afrika'yı gösterirler. Sonuna kadar Joseph Robinette Biden Jr...

Bid*n denen vasıfsıza niye lanet ettiğimizin sebebleri ortada. Taliban 20 yıl sonra ülkeyi ele geçirdi ve milyonlarca insanın verilerini çaldı. Buna ABD’nin teknolojileri ve silahları dahil. Trump gelmiş geçmiş en iyi ABD başkanlarındandı.

Her şeyi bıraktılar şimdi, kendilerine okyanustan ötürü gelemez diye Afganistanlı mülteci krizi oluşturdular.

Fatura gene dünyanın yol geçen hanı yani bize kitlendi.

Trump Ortadoğu içinde çok iyi bir liderdi. En azından Suriye içinde bir süre sesizliği gerçekten sağladı.

Biden her şeyi bırakıp gitti.

Arkadaşlar kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Evet, ne kadar kabullenmek istemesek de seçimi, savaşı kaybettik. Bugünden sonra olacaklara hep birlikte şahit olacağız. Umarım Bid*n sever arkadaşlar hayatlarının devamlarını mutlu yaşarlar. George Bush'un yardımcısı Dick Cheney, Biden'a dış politikada danışmanlık yapacak. Kısa bir aranın ardından Orta Doğu için cehennem yeniden başlayacak. Diğer dünya ülkeleri için cehennem yeniden başlayacak. Küreselciler ve Çinlilerin istediği oldu. James Franklin Jeffrey gibi diplomatları mum gibi aramayız umarım. Şimdilik buruk veda ediyoruz, ancak asla unutmayacağız. Bugünü asla unutmayacağız. İyi geceler..
Eki Görüntüle 730054

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Unutmadık…

Joe Biden daha ayakta yürüyemiyor, sürekli boşlukla konuşuyor. Trump'a değil de Biden'e oy verenler çok garip geliyor bana. O geldiğinden beri Amerika'da ekonomi kötüleşti.

Joe Biden daha ayakta yürüyemiyor, sürekli boşlukla konuşuyor. Trump'a değil de Biden'e oy verenler çok garip geliyor bana. O geldiğinden beri Amerika'da ekonomi kötüleşti.
Getirildi desek daha doğru olur :) komut olmadan herhangi bir işini dahi göremeyen et yığını.

2024'te Trump inşallah başkan olacak. Biden'a oy verenler bile pişman, bu ihtiyarın kazanmasına ihtimal yok öbür seçim.

Trump başkanken dünya daha güzeldi, herkese gözdağı veriyordu. Güç ABD'nin di. Şimdi ise Biden yönetimi hiçbir ülkeye sözünü geçiremiyor, gözdağı yiyor Rusya'dan.

Ayrıca Trump adaylığını açıkladı değil mi? Çok fazla kaynak bulamadım da.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı