Abra A5 V16.7 sıcaklık değerleri

hocam bunu size değil diğer arkadaşa yazdim

ya kardeşim bak işte olduğum icin uzun uzun yazamiyorum ama SIKINTILI bu model sıkıntılı 10kya kitleyip adamin dami problem yaşamasını istiyorsun? birde bana olucu demiş :D
Alır benim bir şey dediğim yok. Ucuza gitmesin anlamında söyledim. Olayı yanlış yere çekmeyin. Pahalıya da vermesin ucuza da sıkıntısı var belli yani.

10bine koyun alacak olur mu sanmıyorum ama deneyin.

En kotu 9500 hoca eskiden daha dusuk segmentte laptop vqrdi cekirdegi azdi. Simdide 1650 Ti degil RAM dusuk amma degisik insanlariz.
Alır benim bir şey dediğim yok. Ucuza gitmesin anlamında söyledim. Olayı yanlış yere çekmeyin. Pahalıya da vermesin ucuza da sıkıntısı var belli yani.

10 bin net rakam enflasyon dolar uctu.

olayi baska biyere çektiğimi goremiyorum? neyse

Haklısınız, bende 10k versin başkası sıkıntı çeksin demiyorum da çok ölü fiyata vermemesi gerektiğini düşünüyorum. Şimdi yeni bilgisayar almaya kalksa yine fazladan verecek.

Hocam tren girdi girecek iade daha iyi ölü fiyata vermek olmaz. Zaten emrullah memnuniyet ekibi aradi aliriz diyor ama yine de ust departmanla gorusmem sart. Şu an zaten gondersem laptopsus kalacağım bir sure daha bekleyeceğim.
Olayi baska bir yere çektiğimi goremiyorum? Neyse.

Hocam az bir zamani var zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı