Abra A5 V16.7 sıcaklık değerleri

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 3 aylık laptop. Isıları normali sessiz boşta.

Ekran Alıntısı.PNG

Normal duruyor hocam. Benim şu an 1 YouTube ve 1 Technopat Sosyal sekmesi açık Edge'de durum böyle. (performans modundayım)Eki Görüntüle 1408213

Kıral napıyon ya bu makineyi satmayı dusunoyorum 8500k veren var iade etsem ortada kaldım ne yapayım fiyatlar gidiyor devamke yoksa iadekimi. İstediğim rakam belli 9500K.

Kıral napıyon ya bu makineyi satmayı dusunoyorum 8500k veren var iade etsem ortada kaldım ne yapayım fiyatlar gidiyor devamke yoksa iadekimi. İstediğim rakam belli 9500k.

8500 TL APU laptop var. Bu bilgisayar tamam kronik sorunluda o kadar da fiyat öldürmesi yaptırmayın.(1650 ekran kartlı ya alıcı deli olmalı ki sizi kandırıyor) hiç yoktan 9300 TL son deyin. Sıfırı 14K deyin. (iade zor hocam bayağı uğraşmanız lazım)

8500 TL APU laptop var. Bu bilgisayar tamam kronik sorunluda o kadar da fiyat öldürmesi yaptırmayın.(1650 ekran kartlı ya alıcı deli olmalı ki sizi kandırıyor) hiç yoktan 9300 TL son deyin. Sıfırı 14K deyin. (iade zor hocam bayağı uğraşmanız lazım)

3 kez ayni benzer sorunlardan gidiyor hocam isik sizmasi vs. Daha ne yapayım iade yapmak zorundalar ilk 6 ay hakkim vardir. Gelen gidenin nesteri yok ki kiral.

Ona 9300 veren delidir zaten sifiri 11k 10k 8500k iyi bile vermişler.
3 kez ayni benzer sorunlardan gidiyor hocam isik sizmasi vs. daha ne yapayım iade yapmak zorundalar ilk 6 ay hakkim vardir. Gelen gidenin nesteri yok ki kiral.

İlk 6ay değil de 3.de iade vermeleri gerekiyor galiba vermediler mi?

Hocam iade işi 14 gün diye biliyorum ama tüketici hakem heyetlik durum olursa nasıl olur bilmiyorum.

Ugrasamam Allah rizasi icin parami verseler yeter biktim artik.

3. gidecek hocam 2 kez degisti ama yine de sorunlar var gelenin gidenden bir hayri yok ilac versen gecici kalici bir şeyyok.

zorluk cikartsalar alamazmiyim parami @Artoria Pendragon

Ugrasamam Allah rizasi icin parami verseler yeter biktim artik.

3. gidecek hocam 2 kez degisti ama yine de sorunlar var gelenin gidenden bir hayri yok ilac versen gecici kalici bir şeyyok.

Zorluk cikartsalar alamaz miyim parami @Artoria Pendragon

İade dene ama uğraşırsın galiba 8500veren varsa veredebilirsin ama kafadan 1.5zarar vaktin varsa iadeye uğraş.

Doğru diyorsunuz aslında şu anki fiyatı 13400 olan(8 GB RAM versiyonu) laptopu 8500 vermek aşırı mantıklı.(!) Türkiye ekonomisinde olmasaydı @tomhardy2022 verin gitsin derdim ama 10400 zamanında almış biri neden ucuza versin ki. Geçenlerde birisi eski model Abra'sını bile 6000 TL satmış 6.nesildi galiba. Bir de hocamızınki 16 GB RAM'li model tabii en iyisini kendisi bilirde Monster kolay kolay almayacağını düşünerekten söyledim. Belli ki siz sahibinden veya Letgo'da ölücü biri olsanız kesinlikle 8500 TL dersiniz.:like:

Yeni konular

Geri
Yukarı