Abra GTX 1650 Zula ve Minecraft düşük FPS

RaLinX

Hectopat
Daha fazla  
Monster Abra kullanıyorum. 16 GB RAM, i5 9.nesil ve GTX 1650 takılı. Ama oyunlarda düşük FPS veriyor. Minecaft'ta +150 alamıyorum + Zula'da Max grafikler 30 FPS. Zula oynuyorum diye dalga geçmeyin, zamanında sistemim çöptü. Ondan oynuyordum. Arada sırada giriyorum. Neden düşük FPS alıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Abra kullanıyorum. 16 GB RAM, i5 9.nesil ve GTX 1650 takılı. Ama oyunlarda düşük FPS veriyor. Minecaft'ta +150 alamıyorum + Zula'da Max grafikler 30 FPS. Zula oynuyorum diye dalga geçmeyin, zamanında sistemim çöptü. Ondan oynuyordum. Arada sırada giriyorum. Neden düşük FPS alıyorum?

Zula oynuyon diye dalga geçmeyiz oyunu zaten bende oynuyorum bence sorun şu Minecraft video ayarlarından maks kare hızını en sona çekin Zula için ise sabit FPS 160 çekin düzelicektir.

Oyunlarda erhangi bir FPS kısıtlaması varsa onları kaldırın mesela Valorant'ta 60 FPS sınır vardı onu kaldırdım şu anda 110 FPS alıyorum.

Prize takılı mı pilde mi oynuyorsunuz?

Merhaba mahallede elektrik problemleri vardı ve şimdi yazıyorum. Evet prize takılı bşr şekilde oynuyorum
Zula oynuyon diye dalga geçmeyiz oyunu zaten bende oynuyorum bence sorun şu Minecraft video ayarlarından maks kare hızını en sona çekin Zula için ise sabit FPS 160 çekin düzelicektir.

Max'ta bile düşük FPS?

Sizle aynı sorunu yaşıyordum ama düzelttim. NVIDIA Denetim Masası'ndan 3D ayarlara girip orada yüksek performanslı NVIDIA işlemcisini seçince düzeldi.

Geri
Yukarı