Abra v18.2 klavye ışıklandırması 3 renk nasıl yapılır?

musaolcayy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Abra A5 18.2 modelinin internette ikinci el piyasasına bakarken, bir ikinci el sitesinde dolaşırken klavyenin üç renk ışıklandırıldığını gördüm. Arkadaşa yazdım ama geri dönmedi. Bu model tek renk, kendi sitesindeki açıklama kısmında da yazıyor ama diğer yandan da çeken arkadaş da ekranını çektiğinde de v18.2 yazıyor.

Harici bir programla mümkün mü böyle bir şey ya da nasıl olabiliyor? Merak ettim.

Hocam klavyeye konulan led sistemi nasılsa, sadece o şekilde çalışabilir. Bence A5 15.5 sürümü var, bu da tek renk ve bunu birden fazla renkte çalıştırmak mümkün değil.

Hocam klavyeye konulan led sistemi nasılsa, sadece o şekilde çalışabilir. Bence A5 15.5 sürümü var, bu da tek renk ve bunu birden fazla renkte çalıştırmak mümkün değil.
CE7C7B05-D677-4422-B6AF-0015A381B919.jpeg

arkadaş niye yapmazlar ki sanki hayret. Mecbur bir klavye alıcaz o zaman ışıklı mışıklı :D
Ama tek bölge renk değişimi var.
Boşverin ben de bir klavye alacağım.
Ben membran sevdiğim için SteelSeries Apex3 alırım. Membran sessiz. Bir laptop 20milyon vuruş dayanıklılığı, membran da 20milyon vuruş dayanıklılığı.

Dellendim az önce :) kendi bütçeme göre bunu aldım ben hocam işine yarar mı bilemem indirime girmiş gözüküyor.

İyi olmuş.
Sen de benim gibi membran seviyorsun galiba.
SteelSeries Apex3 de bunun gibi Mekanik hisli membran.
Sessiz, bol RGB, kalite...

Yeni konular

Geri
Yukarı