AC Cylon Mini modifiye projesi

Türkiye'de satılsa gerçekten muazzam olurdu. İlk sipariş edenlerden olurdum. Kasanın görünüşü harika. İçi ise öyle ferah ki.
Olamazdınız, ilki ben olurdum. :D Lian-Li'nin tüm ürünleri muhteşem. Eski topraklar iyi bilir bu markayı.

O güzel insanlar o alimünyum kasaları alıp gittiler,
Kasanın çeliğine, PSU'nun verimsizine kaldık...

Alüminyum kasa isteyenler için başka ve daha ucuz seçenekler de var. Phanteks Evolv serisi gibi.
Bu arada değiştirmişken arka PCI-E kapaklarını da değiştireceğim.

Lian-Li başkaydı. Şu röntgen filmi işine de bakın, o ışıkla çok tatlı oluyor.
Dediğinize baktım, çok iyiymiş, onu yapmayacağım ama dediğinizden yola çıkarak UV kablo kelepçeleri buldum, onlardan kullanacağım.
Güncelleme: PSU ve SSD etiketi olarak bu tarz düşünüyorum. Tabii üstüne kendi cihazlarımın marka-modelini yazacağım.
a49d425c_HX750New_Red.jpeg.jpg
su650ssd.jpg

Güncelleme: Modifiye malzemelerini siparişi geçildi ve boyası kalkan vida etraflarına rötuş yapıldı.
Arkadaşlar modifiyeye başladım. PSU bölmesini bitirdim, rengi sürpriz olsun ;) @BıraktıGitti @zettacyx rev2.0 @MUZAFFERENES @M.CLK @Alex de Souza
20191106_230713.jpg

Arkadaşlar modifiye projesi ne yazık ki iptal oldu çünkü kasayı iyi bir fiyata sattım zira yeni alacağım ekran kartı bu kasaya sığmıyordu (Asus RX480 ROG Strix 8GB).

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı