AC Odyssey + DLC Türkçe yama

Merhaba dostum oyunun orijinal sürüm mü korsan mı benim oyunum orijinal son sürüm bunu kurunca oyun açılmıyor o yüzden soruyorum şimdilik ana oyunu indirdim animus projesinin sitesinden DLC ler lazım banada sadece

Merhaba dostum oyunun orijinal sürüm mü korsan mı benim oyunum orijinal son sürüm bunu kurunca oyun açılmıyor o yüzden soruyorum şimdilik ana oyunu indirdim Animus Projesi'nin sitesinden DLC'ler lazım bana da sadece.

Benim de orijinal Ubisoft'tan aldım. Ardından Season Pass aldım. Bende bir hata olmadı yazdığım sırayla mi kurdun yamaları?

Merhaba arkadaşlar yarım saatlik araştırmanın sonucunda çalışan bir link buldum size anlatmak istiyorum nasıl yaptığımı. Dosyayı taradım birşey çıkmadı.
Eki Görüntüle 1732974

Eki Görüntüle 1732865

Yukarıdaki klasörde bulunan tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın. Ardından ACO_TR_v153.bat dosyasını çalıştırın. Bu işlem DLC leri Türkçe yapıyor. Sonra aşağıdaki klasörde bulunan ACO_TR156DLC1234.exe dosyasını oyunun kurulu olduğu klasöre atın ve onuda çalıştırın. Hepsi bu kadar şimdiden iyi eğlenceler.

Eki Görüntüle 1732870
çok teşekkür ederim dostum emeğin için çok sağol bulamıyordum resmen internet deliğinde bu yama yok edilmiş gibiydi. Bu dosyayı saklamak önemli anlaşılan. Ben indirdim kullandım tadını çıkardım sıkıntı çıkmadı arkadaşlar virüs vs hiç bir şey yok gönül rahatlığıyla takılın sadece bazı antivirüs programları uyarı veriyor o da klasik güvenilmez uygulama uyarısı normal bilindik programlarda bile verdikleri uyarılardan.

Çok teşekkür ederim dostum emeğin için çok sağ ol bulamıyordum resmen internet deliğinde bu yama yok edilmiş gibiydi. Bu dosyayı saklamak önemli anlaşılan. Ben indirdim kullandım tadını çıkardım sıkıntı çıkmadı arkadaşlar virüs vs hiçbir şey yok gönül rahatlığıyla takılın sadece bazı antivirüs programları uyarı veriyor o da klasik güvenilmez uygulama uyarısı normal bilindik programlarda bile verdikleri uyarılardan.

Evet bende bulmakta bayağı zorlandığım için bu konuyu açmak istedim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu 😅

Merhaba arkadaşlar yarım saatlik araştırmanın sonucunda çalışan bir link buldum size anlatmak istiyorum nasıl yaptığımı. Dosyayı taradım bir şey çıkmadı.
Eki Görüntüle 1732974

Eki Görüntüle 1732865

Yukarıdaki klasörde bulunan tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın. Ardından ACO_TR_v153.bat dosyasını çalıştırın. Bu işlem DLC'leri Türkçe yapıyor. Sonra aşağıdaki klasörde bulunan ACO_TR156DLC1234.exe dosyasını oyunun kurulu olduğu klasöre atın ve onu da çalıştırın. Hepsi bu kadar şimdiden iyi eğlenceler.

Eki Görüntüle 1732870

Hocam hâlâ çalışıyor mu yapacağım da AC Odyssey Gold Edition aldım.

Merhaba arkadaşlar yarım saatlik araştırmanın sonucunda çalışan bir link buldum size anlatmak istiyorum nasıl yaptığımı. Dosyayı taradım bir şey çıkmadı.
Eki Görüntüle 1732974

Eki Görüntüle 1732865

Yukarıdaki klasörde bulunan tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın. Ardından ACO_TR_v153.bat dosyasını çalıştırın. Bu işlem DLC'leri Türkçe yapıyor. Sonra aşağıdaki klasörde bulunan ACO_TR156DLC1234.exe dosyasını oyunun kurulu olduğu klasöre atın ve onu da çalıştırın. Hepsi bu kadar şimdiden iyi eğlenceler.

Eki Görüntüle 1732870

Hocam paylaştığınız için teşekkürler bende ana oyunun yaması kurulu DLC için ek olarak bunu mu kurayım yoksa bende olan yamayı silip baştan bu yamayı mı yükleyeyim bilginiz var mı?

Hocam paylaştığınız için teşekkürler bende ana oyunun yaması kurulu DLC için ek olarak bunu mu kurayım yoksa bende olan yamayı silip baştan bu yamayı mı yükleyeyim bilginiz var mı?

Ana oyun için kullandığınız yamayı nereden yüklediniz? Bende sadece ana oyun var Game Pass üzerinden oynuyorum ana oyun yaması bana yeterli olacaktır sanırım. Doğru mudur?

Ana oyunun yamasını silmenize gerek yok. Üstüne benim DLC yamasını kurun.

Ana oyun için kullandığınız yamayı nereden yüklediniz? Bende sadece ana oyun var Game Pass üzerinden oynuyorum ana oyun yaması bana yeterli olacaktır sanırım. Doğru mudur?
Ana oyun için internette kolaylıkla bulunabiliyor diye hatırlıyorum. Sadece bulduğunuz ana oyun yamasını kurmanız yeterli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı