AC Odyssey için Türkçe yama önerisi

Güncel yeni çıkan yama bu son 1 yıldır ben görmedim. Fakat hocam size şunu söylemek isterim. Eğer çok geç değil ise iade edin Odyssey'i. Gerçekten AC bütün oyunlarını severek oynayıp bitirmiş birisi olarak. Odyssey tamam güzel, Antik Yunan'da gayet güzel bir şölen ama oyun dövüş olsun, eylemler olsun sadece tekrardan ibaret. Ben Odyssey'i sadece bitirdim demek için bitirdim daha sonra da bir daha yüzüne dönüp bakmadım. Onun için tavsiyem bence iade etmenizdir.

Son düzenleme:
Güncel yama bu son 1 yıldır ben görmedim. Fakat hocam size şunu söylemek isterim. Eğer çok geç değil ise iade edin Odyssey'i. Gerçekten AC bütün oyunlarını severek oynayıp bitirmiş birisi olarak. Odyssey tamam güzel, Antik Yunan'da gayet güzel bir şölen ama oyun dövüş olsun, eylemler olsun sadece tekrardan ibaret. Ben Odyssey'i sadece bitirdim demek için bitirdim daha sonra da bir daha yüzüne dönüp bakmadım. Onun için tavsiyem bence iade etmenizdir.
Önereceğiniz Ac oyunu olur mu peki hocam

Güncel yama bu son 1 yıldır ben görmedim. Fakat hocam size şunu söylemek isterim. Eğer çok geç değil ise iade edin Odyssey'i. Gerçekten AC bütün oyunlarını severek oynayıp bitirmiş birisi olarak. Odyssey tamam güzel, Antik Yunan'da gayet güzel bir şölen ama oyun dövüş olsun, eylemler olsun sadece tekrardan ibaret. Ben Odyssey'i sadece bitirdim demek için bitirdim daha sonra da bir daha yüzüne dönüp bakmadım. Onun için tavsiyem bence iade etmenizdir.

Artık çok geç yoldan dönemem 2 hafta değil 1 ay olacak neredeyse şimdi iade etsem Steam gözünün yaşına bakmadan reddeder ben oynayayım zaten indirimde almıştım bazıları da güzel diyor size güzel gelmeyen belki bana güzel gelir deneyeceğiz artık da tek sıkıntı yama şu anlık.

Önereceğiniz Ac oyunu olur mu peki hocam
Odyssey dışında herhangi biri gayet güzel. Değişiklik istiyorsanız AC hikayesinden biraz uzaklaşma o zaman Valhalla, geri kalanlarından oynamadığınız bir tane var ise onu oynayın. İsterseniz oyun içi kronoloji ile, isterseniz de çıkma sırasına göre oynayın. Fakat benim şahsi olarak en sevdiklerim, Black Flag ardından Brotherhood ve küçüklüğümden beri yanımda olduğu için Bloodlines.

Artık çok geç yoldan dönemem 2 hafta değil 1 ay olacak neredeyse şimdi iade etsem Steam gözünün yaşına bakmadan reddeder ben oynayayım zaten indirimde almıştım bazıları da güzel diyor size güzel gelmeyen belki bana güzel gelir deneyeceğiz artık da tek sıkıntı yama şu anlık.
Anladım hocam. O zaman size iyi eğlenceler dilerim. İndirimde aldıysanız iyi şu zamlı fiyatına değecek bir şey değil zaten. Animusprojesi vardı ama o da çalışmalarına son verdi ve kapandı. Onun haricinde paralı olanlarda var ise vardır. Bir de forumda

Bir hocamın açtığı konuda ikinci yorumunda bir hocam zip olarak atmış. Buradaki linkten veya ücretsiz olan yerlerden indirecek iseniz tarama ile kontrol ederek indirin.

Son düzenleme:

Hocam Odyssey oynadım ve insanlar neden bu tarz tekrarlayan açık dünya seviyor çözemedim. 80 lira verdim bir de bu oyuna dolar 8 lirayken. Torrent indirip oyunun rezalet olduğunu anlayıp silme şansınız oluyor enazından. Horizon Zero Dawn'ı da PS4'ten psplus ile indirdim ve o da çok üzdü. Gerçekten bu tarz oyunlara neden millet 9-10 puan veriyor çözemedim. Ghost of tshuima indirdiğimde de aha hikaye ağırlıklı çizgisel ninja oyunu dedim ve o da samuraylı Assassin's Creed çıktı. Adamı oyundan o kadar soğuttuk bari yamayı da verelim :Assassin's Creed Odyssey Türkçe Yama İndir + %100 Ücretsiz | Oyun İndir Vip - Program İndir Full PC Ve Android Apk

Odyssey dışında herhangi biri gayet güzel. Değişiklik istiyorsanız AC hikayesinden biraz uzaklaşma o zaman Valhalla, geri kalanlarından oynamadığınız bir tane var ise onu oynayın. İsterseniz oyun içi kronoloji ile, isterseniz de çıkma sırasına göre oynayın. Fakat benim şahsi olarak en sevdiklerim, Black Flag ardından Brotherhood ve küçüklüğümden beri yanımda olduğu için Bloodlines.

Anladım hocam. O zaman size iyi eğlenceler dilerim. İndirimde aldıysanız iyi şu zamlı fiyatına değecek bir şey değil zaten. Animusprojesi vardı ama o da çalışmalarına son verdi ve kapandı. Onun haricinde paralı olanlarda var ise vardır. Bir de forumda

Bir hocamın açtığı konuda ikinci yorumunda bir hocam zip olarak atmış. Buradaki linkten veya ücretsiz olan yerlerden indirecek iseniz tarama ile kontrol ederek indirin.
1689885346155.png

Virüs Total sonucu iç rahatlatıcı gibi umarım sonradan pcyi yavaşlatacak bir virüs hortlamaz.

Eki Görüntüle 1870345
Virüs Total sonucu iç rahatlatıcı gibi umarım sonradan pcyi yavaşlatacak bir virüs hortlamaz.
Forumda link bu kadar süre durdu ve raporlanmadı ise bir şey olacağını sanmıyorum. Tarama sonucu da gayet temiz.

Hocam Odyssey oynadım ve insanlar neden bu tarz tekrarlayan açık dünya seviyor çözemedim. 80 lira verdim bir de bu oyuna dolar 8 lirayken. Torrent indirip oyunun rezalet olduğunu anlayıp silme şansınız oluyor enazından. Horizon Zero Dawn'ı da PS4'ten psplus ile indirdim ve o da çok üzdü. Gerçekten bu tarz oyunlara neden millet 9-10 puan veriyor çözemedim. Ghost of tshuima indirdiğimde de aha hikaye ağırlıklı çizgisel ninja oyunu dedim ve o da samuraylı Assassin's Creed çıktı. Adamı oyundan o kadar soğuttuk bari yamayı da verelim :Assassin's Creed Odyssey Türkçe Yama İndir + %100 Ücretsiz | Oyun İndir Vip - Program İndir Full PC Ve Android Apk
Maalesef hocam. Yine de bazı güzel yanları sizi biraz tutuyor içinde ama daha sonra yüzüne bile bakmıyorsunuz. Odyssey, Antik Yunan mitolojisine dair şeyler olduğu için içinde ve çevre olarak güzel yansıttığı için yarıda bırakmadım. Horizon Zero Dawn'ı ise grafikleri için. İlk başta baya bir eğlenceli (ikisi içinde geçerli) ama ilerledikçe aynı şeyleri yaptığını anlıyorsun ve bu çok göze batıyor. Ha bunu diyince, başka arkadaşlar diyebilir. E diğer AC oyunlarında da sadece adamı arkadan öldürüyon ne oldu yani. Aynı şeyi yapıp duruyorsun. Doğru yanlış değil. Mantık aynı ama diğerlerinde gözüne batmıyor bu ilerledikçe. Hikaye seni biraz içine çekiyor. Horizon Zero Down yine de Odyssey'e göre daha katlanılabilir. Yan görevlerinde sıkıntı var biraz. Geri kalanı iyi. Daha kötülerini de oynadım yani.

Son düzenleme:
Forumda link bu kadar süre durdu ve raporlanmadı ise bir şey olacağını sanmıyorum. Tarama sonucu da gayet temiz.

Maalesef hocam. Yine de bazı güzel yanları sizi biraz tutuyor içinde ama daha sonra yüzüne bile bakmıyorsunuz. Odyssey, Antik Yunan mitolojisine dair şeyler olduğu için içinde ve çevre olarak güzel yansıttığı için yarıda bırakmadım. Horizon Zero Dawn'ı ise grafikleri için. İlk başta bayağı bir eğlenceli (ikisi içinde geçerli) ama ilerledikçe aynı şeyleri yaptığını anlıyorsun ve bu çok göze batıyor. Ha bunu deyince, başka arkadaşlar diyebilir. E diğer AC oyunlarında da sadece adamı arkadan öldürüyon ne oldu yani. Aynı şeyi yapıp duruyorsun. Doğru yanlış değil. Mantık aynı ama diğerlerinde gözüne batmıyor bu ilerledikçe. Hikaye seni biraz içine çekiyor. Horizon Zero Dawn yine de Odyssey'e göre daha katlanılabilir. Yan görevlerinde sıkıntı var biraz. Geri kalanı iyi. Daha kötülerini de oynadım yani.

Tamamdır hocam zaten önce ki forumda paylaşılan animus çevirinin yamasıymış kurarken bir anda müzik bastırmasından anlaşıldı. :D Şu anda da sorunsuz bir şekilde çalışıyor oyun içi.

Yeni konular

Geri
Yukarı