AC: Odyssey incelemesi

AC: Origins Epicgames de indirim kuponu ile birlikte 21 TL gibi bir rakama Gold Edition alınıyor. Önerir misiniz ?
Not : Daha önce AC: Odyssey Fate Of Atlantis DLC ile birlikte oynadım bitirdim.

Dost Kayaoğlu oyun eleştirmeni, yani oyunun her tarafını deşecek, iyi ve kötü yanlarını eleştirecek. Pek otun eleştirmeni yok TR'de.
Doğru diyorsunuz. Ben önyargıyla yaklaşmışım demek ki.
AC: Origins Epicgames de indirim kuponu ile birlikte 21 TL gibi bir rakama Gold Edition alınıyor. Önerir misiniz ?
Not : Daha önce AC: Odyssey Fate Of Atlantis DLC ile birlikte oynadım bitirdim.
Ben de aynı şekilde aldım Origins'i. Oynadıkça oynayasım geliyor lâkin oyuna giresim gelmiyor. 6-7 saat oynamışım ancak henüz 15.seviyeyim. Ne kadar ilerlediğimi kestiremiyorum. Hikâyesi güzel ancak kontroller Odyssey'e göre daha kötü ancak grafiklerin çok gerçekçi olduğunu söylemek gerek. 21 TL'ye alınabilecek en iyi seçeneklerden biridir. Tavsiye ederim.

Konuya yıllar sonra şans eseri denk geldim ve tek takıldığım nokta şu oldu, Dost'un incelemesini görüp nasıl almaktan vazgeçtiniz ya? Ben adamın incelemesini izleyip de "ulan harbiden iyi bir şey yapmış olabilirler mi" diye gaza gelmiş ve almıştım. Finali haricinde de her şeyini beğenmiştim diyebilirim suyunu çıkardım oyunun resmen. Nasıl aynı videoyu izleyip de tam aksi bir düşünceye kapıldınız anlamadım açıkçası.

Konuya yıllar sonra şans eseri denk geldim ve tek takıldığım nokta şu oldu, Dost'un incelemesini görüp nasıl almaktan vazgeçtiniz ya? Ben adamın incelemesini izleyip de "ulan harbiden iyi bir şey yapmış olabilirler mi" diye gaza gelmiş ve almıştım. Finali haricinde de her şeyini beğenmiştim diyebilirim suyunu çıkardım oyunun resmen. Nasıl aynı videoyu izleyip de tam aksi bir düşünceye kapıldınız anlamadım açıkçası.
Zaten Dost Kayaoğlu Odyssey'i basbayağı övdü. Konu sahibi fanatik bir Odyssey hayranıydı, hatırlıyorum.

Geri
Yukarı