AC Unity nasıldır?

Onur Talha

Decapat
Selamlar herkese. Bu hafta Steam'de bir sürü oyun indirimde her zamanki gibi ben de bayağıdır oyun almadığım için oyun almaya karar verdim ve 20 TL'ye AC Unity aldım. Daha önce 3'ü ve 2'yi oynadığım için buna karar verdim oyunu oynayanlar oyun nasıl? Tüm bugların düzeltildiği söyleniyor doğru mu bir de sistemim Ultra değil de yüksek ayarlarda oynatır mı bu oyunu?

Sistemim:
MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4 GB ekran kartı.
AMD Ryzen 5 1600 AF 12 nm işlemci.
G.Skill ripjaus 8 GB 3000 MHz RAM.
ASUS Prime B450M-K 4400 MHz anakart.
500 Watt 80 Plus PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun güzelde hala optimizasyon sıkıntısı var. i3 9100F, RX 590 ve 16 GB RAM olan sistemimde saçma sapan FPS değerleri alınca direkt sildiğim oyundur. Resmen AC fanı olmama rağmen AC serisindeki tek oynayamadığım oyun diyebilirim. Oyunun özellikle parkur sistemini oldukça beğenmiştim. Ayrıca şöyle bir video buldum en azından fikir sahibi olursunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçen aldım hala bug dolu oyun yani tüm bugların düzeltildiği falan yok ama azaltılmış. Co-op sevdim oynanır. 20 TL'ye alınabilir ama hala buglar var ve optimizasyon Ubisoft kalitesinde. Oyunun en güzel yanı parkur mekanikleri ve şehri. Birde grafikleri 2014 olmasına rağmen Odyssey ve Origins'e göre daha gerçekçi. Diğerleri çizgi filme kaymış gibi. Kaplama kalitesi olarak geride olabilir ama ışıklandırması çok hoş oyunun.

Oyun güzelde hala optimizasyon sıkıntısı var. i3-9100F, RX 590 ve 16 GB RAM olan sistemimde saçma sapan FPS değerleri alınca direkt sildiğim oyundur. Resmen AC fanı olmama rağmen AC serisindeki tek oynayamadığım oyun diyebilirim. Oyunun özellikle parkur sistemini oldukça beğenmiştim. Ayrıca şöyle bir video buldum en azından fikir sahibi olursunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgilendirme için teşekkürler.
Normal ayarda oynatır. Bugları düzeltildiyse bile optimizasyon konusunda tam bir Ubisoft oyunu olduğunu gösteriyor.

Bir de bir şey sormak istiyorum bir dahaki ay ben bu sisteme bir 8 GB RAM daha alacağım sizce fark edilebilir bir artış olur mu 20-30 FPS artar mı?
Normal'de anca oynatır.

O kadar berbat bir oyun ki bu, Xbox One X'de bile FPS sıkıntısı yaşatıyor.

En buglu ve optimizasyon bakımında çöp AC oyunu diyebilirim.

Klasik bir bugisoft eseri işte...

Ubisoft'un oyunlarına bayılırım ancak bugları benim de sinirimi bozuyor bu arada yazmayı unutmuşum Revelations veya oddyseyy gibi oyunları da PS4'de oynadım.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Bir de bir şey sormak istiyorum bir dahaki ay ben bu sisteme bir 8 GB RAM daha alacağım sizce fark edilebilir bir artış olur mu 20-30 FPS artar mı?

Ubisoft'un oyunlarına bayılırım ancak bugları benim de sinirimi bozuyor bu arada yazmayı unutmuşum Revelations veya oddyseyy gibi oyunları da PS4'de oynadım.
20-30 FPS artmaz. Ekran kartını da yükseltmen lazım o kadar artış için. 5-10 FPS artar tahmini.

Geri
Yukarı