AC Valhalla + Far Cry 6 82 TL

Division'ı yeni aldıysanız aramıza biri daha eklendi :D

🤣 Hoşgördüm hocam hoşgördüm.

Screenshot_5.png

DLC'ler oyunun tamamlayıcısı. Ragnarok belki elzem olmayabilir ama diğerleri olmadan pek manası yok. Eski paket sistemi de olmadığı için sezon paketinin yapısı bozuldu yani ana oyun + DLC olarak alamıyorsun. O yüzden Complete almak ya da almamak işte bütün mesele bu, gibi saçma sapan bir şey oldu.

DLC'ler oyunun tamamlayıcısı. Ragnarok belki elzem olmayabilir ama diğerleri olmadan pek manası yok. Eski paket sistemi de olmadığı için sezon paketinin yapısı bozuldu yani ana oyun + DLC olarak alamıyorsun. O yüzden Complete almak ya da almamak işte bütün mesele bu, gibi saçma sapan bir şey oldu.
Complete fiyati çok yüksek.ben standart aldim dlc eklesem mi diye düşünüyorum ama çoğunlukla kötü yorumlardan dolayi kararsiz kaldim.

Complete fiyati çok yüksek.ben standart aldim dlc eklesem mi diye düşünüyorum ama çoğunlukla kötü yorumlardan dolayi kararsiz kaldim.
Seriyi takip edip etmediğinizi ve mitolojiye hakimiyetinizi bilemiyorum ama Ragnarok'u saymazsak zaten DLC'siz oyunu oynamak pek efektif olmuyor zira haritada alınan ve oyun sonu yaptığınızı (spoiler vermemek için öyle tarif ediyorum) bağlayan olaylar yokmuş gibi kestirmeden final oluyor. Bir nevi olay örgüsünde kırılma gibi. Gerçi kişiye göre öyle görülmeye de bilir. Kimisi direkt mekaniğe sarılıyor o yüzden adeta FPS mantığında direkt finale gitmeye çalışıyor. Ha bu paket saçmalığı önceden olsaydı oyunu komple ben de almazdım o ayrı ama almama sebebim kötülüğünden değil kãr edeceğiz derken paketlerin sapıtmasından olurdu.

Complete kuponla bile 500 TL'ye yakın fiyatta oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı