Oyun Far Cry 6 71 TL / Deluxe Edition 94 TL / Gold Edition 118 TL / GOTY 166 TL

Daha uygun fiyata her gün yeni bir indirim çıkarken tüm oyun içeriğinin piyasadaki şuan en uygun bağlantısına bakayım dedim. Bu siteyi buldum. Site güvenilir daha önce alışverişim oldu.
Oyun için uzun uzun yazmaya gerek yok, seveni de çok sevmeyeni de. Far Cry 3'ten sonra baymış biri olarak 4-5'i de bitirince artık bana yetti. Şuanki fiyatı bir nebze de olsa oyunun hak ettiğini veriyor diyebilirim. Ne de olsa AAA oyun. Seriyi hiç oynamamış birine bu fiyattan tavsiye ederim.

Oyunu site üzerinden Ubisoft hesabınıza aktif ediyor. İyi oyunlar dilerim.

Far Cry 6 - 71 TL
GamersGate - Buy and download games now!

Far Cry 6 Deluxe Edition - 94 TL

Far Cry 6 Gold Edition - 118 TL

Far Cry 6 GOTY (Game of The Year (Her şey dahil, yılın oyunu) Edition - 166 TL

Gamersgate.com sitesi Türkiye pazarını kapatmış, ödemeler ancak döviz kuru üzerinden yapılabildiği için güncel fiyatları TRL için yüksek oyun fiyatına tekabül ediyor. Bu nedenle şuan için alınması anlamsız. Daha büyük indirimlerini takip etmek amacıyla başka listeye taşıdım siteyi. Herkesten özür dilerim.
Konu kilitlenebilir.

Hocam 15,83 Euro fiyat ile 319 TL'ye geliyor. Ubisoft Connect üzerinden satın alınırsa 209 TL fiyatı var. Ucuz olduğunu görünce heveslenmiştim RDR2'den sonra oynarım diye. Neyse steam indirimleri geliyormuş başka bir oyun bakarım artık.
Bir de buna bakın isterseniz hocam.

Şu oyuna artık yeni soluk getirmeliler. AC Origins gibi yeni bir deneyim olmalı artık. Ben sadece 5'i bitirdim sonra New Dawn'a geçtim o kadar aynı geldi ki yarısında falan bıraktım. Remake gibi oyun çıkartıyorlar. Far Cry 7 devrim niteliğinde falan olmalı artık.

Daha uygun fiyata her gün yeni bir indirim çıkarken tüm oyun içeriğinin piyasadaki şu an en uygun bağlantısına bakayım dedim. Bu siteyi buldum. Site güvenilir daha önce alışverişim oldu.
Oyun için uzun uzun yazmaya gerek yok, seveni de çok sevmeyeni de. Far Cry 3'ten sonra baymış biri olarak 4-5'i de bitirince artık bana yetti. Şu anki fiyatı bir nebze de olsa oyunun hak ettiğini veriyor diyebilirim. Ne de olsa AAA oyun. Seriyi hiç oynamamış birine bu fiyattan tavsiye ederim.

Oyunu site üzerinden Ubisoft hesabınıza aktif ediyor. İyi oyunlar dilerim.

Far Cry 6 - 71 TL

Far Cry 6 Deluxe Edition - 94 TL

Far Cry 6 Gold Edition - 118 TL

Far Cry 6 GOTY (Game of The Year (Her şey dahil, yılın oyunu) Edition - 166 TL

Far Cry 3'ten sonrası kendini oynatmadı ki:(

Şu oyuna artık yeni soluk getirmeliler. AC Origins gibi yeni bir deneyim olmalı artık. Ben sadece 5'i bitirdim sonra New Dawn'a geçtim o kadar aynı geldi ki yarısında falan bıraktım. Remake gibi oyun çıkartıyorlar. Far Cry 7 devrim niteliğinde falan olmalı artık.

Assassin's Creed iyice RPG oyunu oldu o eski stile dönmesi gerek bence

Konuyla alakasız ama, bir sorum olacak. Oyunun Gold Edition sürümünü Epic'den satın almıştım. Şimdi de Lost Between Worlds adında bir DLC çıkmış. Oyunun tüm DLC'lerine sahip olmak için sadece o DLC'yi mi satın almalıyım yoksa GOTY Edition'u mu almam gerek?

Geri
Yukarı