Acer 5745G Mac OS X Kurulur mu?

Sen Multibeast ile hatalı bir kurulum yaptığından HDD' de sorun varsa bu yüzden boot etmiyordur. HDD formatlayıp denemelisin.

Sen Multibeast ile hatalı bir kurulum yaptığından HDD' de sorun varsa bu yüzden boot etmiyordur. HDD formatlayıp denemelisin.

Anladım fakat benim HDD mi baska bilgisayara taktigimda yine ayni sorun olmayacak mi sonucta hatali HDD baska bilgisayara takiyorum.

Bu sorunu baska bilgisayarda da yasarsam yine format atamam

Kullandığın HDD kaç yıllık?
Benzer bir olay yakın zamanda başıma geldi, büyük ihtimal HDD'de BadSector var o yüzden açılışta Bios Ekranında takılı kalıyor. Eğer öyle ise o HDD'yi bir daha kullanma derim aynı sorunu tekrar edecektir.
Yeni bir HDD alıp temiz kurulum yapabilirsin madem buraya kadar gelmişsin.

Edit:
Eğer UEFI sisteme MBR kurulumu yaptıysan sistem sapıtıp Bios ekranında takılı kalabiliyor, HDD'yi görmüyor bu sefer. Tavsiyem UEFI GPT formatında kurulum yapman. Bu tek sistem ve DualBoot için de geçerli.

SSD'yi sök ve başka bir Bilgisayara bağla Hackintosh uyumlu olursa daha iyi olur. Sistemi kurulum yaptığın USB ile başlat ve sorunlu SSD'ye kurulan İşletim Sistemini açmaya çalış. Ya da USB ile kurulum ekranına gidip Diskİzlencesi ile diski onarmaya çalış, onarma işleminden sonra USB ile diskte bulunan İşletim Sistemini açmaya çalış. Açılmama gibi sorun olursa diski formatla.
Bu diski takacağın PC UEFI de olabilir StandartBios'ta olabilir farketmez.

Temiz kurulumda MBR kurulumu yapma GPT kurulumu yap.

iAtkos Y almak istersen paralıdır, sistemine göre hazırlanır. Başka yerden bulacağın İAtkos Y sürümleri yabancı bir PC'de çalışmaz, kişiye ve donanıma özel hazırlanırlar.
Bana sorarsan gerek yok, temiz bir kurulum kendin de yaparsın burada verilen imajlar sayesinde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı