Acer Nitro 16 AN16-41 alınır mı?

Yani rekabetçi oyunlarda daha iyi performans alırsınız. CS, CoD gibi FPS tarzı. Onun dışında ghosting olmaz diyemiyorum minimum düzeye düşer diyelim. 4000 serisi laptoplar arasında güzel bir alternatif. Ben Intel işlemcili modellerini de merak ediyorum. Ek olarak enteresan bir QHD+ çözünürlüklü IPS paneli var. Parlaklık 500 nit olarak görünüyor. Parlaklığı bu kadar yüksek olan laptop ilk defa görüyorum. 🤔
Acer Predator Triton 17 modeline mini-led panel var. 1000 nit idi galiba.

Ben satın alıp deneyimlerim sonrası iade ettim. Bu Victus modellerindeki 144 Hz, IPS, mikro kenarlı, yansımasız, 250 nit, %45 NTSC özelliklere sahip ekran panelinin renk doğruluğu kötü karşılaştırmalarımda kırmızılar turuncuya çalıyor ve renk doygunluğu düşük yani panel kalitesiz. Bu da bana Ultra ayarlarda bile oyunda görsel şölen yaşatmadı. 2. Eksisi ikinci SSD slotu yok. Tek SSD slotu mevcut. Onun dışında PC güzel ısınma yok. Fanlar çok iyi. Ancak ben yine de 4060'lı bir laptop alınıyorsa ekranda kaliteli ve zevk verecek bir görüntü görmeyi isterim. FPS kadar bu da önemli
Önerim
Asus Tuf Gaming A15 FA507NV-LP039 Amd Ryzen 7 7735HS 16 GB 512 GB SSD RTX 4060 144 Hz FreeDos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

Bütçe yükseltebilirsen
Acer Nitro 16 AN16-41 Amd Ryzen 7 7840HS 16 GB 1 Tb SSD Rtx 4060-8 GB Freedos 16" WUXGA 165 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLLEY.001
asus tuf çok ses çıkarıyor diyorlar kütüphanede video falan izlemek için kullanılır mı?

Hocam cihaz 1920x1200 çözünürlüğe sahip wuxga 165 hz 3ms tepki süresine sahip. Asus tuf gaming 2022 rtx3060 lı cihazdan bu cihaza geçiş yaptım. Asus un 2022 kasa kalitesi ve estetik duruşu Acer nitro 16 ya göre daha iyi . Ancak iş soğutma kısmı , donanım ve güce geldiği zaman Acer nitro oldukça öne çıkıyor . Asus Tuf un soğutması da kötü sayılmazdı ama , Acer nitro bildiğin ısınmıyor. İşlemci ve ekran kartı fanına ayrı ayrı hız ataması yapılabiliyor. İşlemci fanı %75 te, ekran kartı fanı %50 de iken, Cs:Go da en full ayarlarda işlemci 65, ekran kartı 60 derece civarında geziyor. Giriş çıkış birimleri de oldukça iyi. Cihaz dizaynı oldukça güzel ancak, plastik yerine alüminyum kapak kullanılsa çok daha güzel olurdu. Cihaz ve adaptörü oldukça ağır . Satın almayı düşünenlerin bilgisi olsun. Bir sorusu olan varsa alıntılayıp sorabilir

Hocam cihaz 1920x1200 çözünürlüğe sahip wuxga 165 hz 3ms tepki süresine sahip. Asus tuf gaming 2022 rtx3060 lı cihazdan bu cihaza geçiş yaptım. Asus un 2022 kasa kalitesi ve estetik duruşu Acer nitro 16 ya göre daha iyi . Ancak iş soğutma kısmı , donanım ve güce geldiği zaman Acer nitro oldukça öne çıkıyor . Asus Tuf un soğutması da kötü sayılmazdı ama , Acer nitro bildiğin ısınmıyor. İşlemci ve ekran kartı fanına ayrı ayrı hız ataması yapılabiliyor. İşlemci fanı %75 te, ekran kartı fanı %50 de iken, Cs:Go da en full ayarlarda işlemci 65, ekran kartı 60 derece civarında geziyor. Giriş çıkış birimleri de oldukça iyi. Cihaz dizaynı oldukça güzel ancak, plastik yerine alüminyum kapak kullanılsa çok daha güzel olurdu. Cihaz ve adaptörü oldukça ağır . Satın almayı düşünenlerin bilgisi olsun. Bir sorusu olan varsa alıntılayıp sorabilir .
Hocam mux switch nitro sense üzerinden açıp kapanılabiliyor mu

Kardeş aldım 2 günlük cihaz mavi ekran verdi PC'yi açtım dik mavi ekran
Cihaz hdm ile bağladım oynadım 30dk sonra çıkardım öyle masaya oturdum
PC açılmıyor belk sarjı bitmiştir diyei şarj taktım 5dk içinde açıldı şimdiden böyleyse
2 sene sonra ne olur bilmem artık

He gerçek var fan sesi yok ısınmıyor ama kapanma mavi ekran bunlar insanı tedirgin yapıyor Acer alınır mı? Alınmaz mı bilmiyorum çoğu kitlede böyle hata varsa o sıkıntı

Kardeş aldım 2 günlük cihaz mavi ekran verdi PC'yi açtım dik mavi ekran.
Cihaz hdm ile bağladım oynadım 30dk sonra çıkardım öyle masaya oturdum.
PC açılmıyor belk sarjı bitmiştir diyei şarj taktım 5dk içinde açıldı şimdiden böyleyse.
2 sene sonra ne olur bilmem artık.

He gerçek var fan sesi yok ısınmıyor ama kapanma mavi ekran bunlar insanı tedirgin yapıyor Acer alınır mı? Alınmaz mı bilmiyorum çoğu kitlede böyle hata varsa o sıkıntı.

Ben hiç mavi ekran almadım 32 GB'lık versiyonu var ben de ama bende de Witcher 3 Ultra Full HD ayarlarda DLSS açık 120 140 FPS arası veriyor ama GPU sıcaklığı 87 celcius işlemci ise 80 celcieusa çıkıyor kulaklık taktığım için fan sesi duymuyorum ama çıkarınca fan sesi rahatsız ediyor üniversitede oda arkadaşım rahatsız olabilir. Renk ayarlarını da uğraştım biraz sizde uğraşabilirsiniz color banding var az da olsa. SSD hızı da 7300 okuma 6500 yazma çıktı.

Ben hiç mavi ekran almadım 32 GB'lık versiyonu var ben de ama bende de Witcher 3 Ultra Full HD ayarlarda DLSS açık 120 140 FPS arası veriyor ama GPU sıcaklığı 87 celcius işlemci ise 80 celcieusa çıkıyor kulaklık taktığım için fan sesi duymuyorum ama çıkarınca fan sesi rahatsız ediyor üniversitede oda arkadaşım rahatsız olabilir. Renk ayarlarını da uğraştım biraz sizde uğraşabilirsiniz color banding var az da olsa. SSD hızı da 7300 okuma 6500 yazma çıktı.
İyimiş ama şans işte oda bana geldi /:

PC açılmıyor belk sarjı bitmiştir diyei şarj taktım 5dk içinde açıldı şimdiden böyleyse

He gerçek var fan sesi yok ısınmıyor ama kapanma mavi ekran bunlar insanı tedirgin yapıyor Acer alınır mı? Alınmaz mı bilmiyorum çoğu kitlede böyle hata varsa o sıkıntı
Elektronik cihaz şans işi. Bende hiçbirini yapmadı ve gayet stabil. Verdiği değerler ile uzun yıllar buradayım diyor...

Driverlerın güncel değildir kardeşim

Hocam cihaz 1920x1200 çözünürlüğe sahip wuxga 165 Hz 3ms tepki süresine sahip. ASUS TUF Gaming 2022 RTX3060'lı cihazdan bu cihaza geçiş yaptım. ASUS'un 2022 kasa kalitesi ve estetik duruşu Acer Nitro 16 ya göre daha iyi. Ancak iş soğutma kısmı, donanım ve güce geldiği zaman Acer Nitro oldukça öne çıkıyor. ASUS TUF'un soğutması da kötü sayılmazdı ama, Acer Nitro bildiğin ısınmıyor. İşlemci ve ekran kartı fanına ayrı ayrı hız ataması yapılabiliyor. İşlemci fanı %75'te, ekran kartı fanı %50 de iken, CS:GO'da en Full ayarlarda işlemci 65, ekran kartı 60 derece civarında geziyor. Giriş çıkış birimleri de oldukça iyi. Cihaz dizaynı oldukça güzel ancak, plastik yerine alüminyum kapak kullanılsa çok daha güzel olurdu. Cihaz ve adaptörü oldukça ağır. Satın almayı düşünenlerin bilgisi olsun. Bir sorusu olan varsa alıntılayıp sorabilir.

Hocam son deneyimleriniz nelerdir? Bu fiyatlara alınacak bir cihaz mıdır?

CS:GO da fps değerleriniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı