Acer Nitro 16 AN16-41 alınır mı?

Hocam sen modu turbo ya çektiğine emin misin? O fps değerini 780m verir zaten. Rtx4060 faal değilken o değerleri görürsün
hocam siz csgoda 350 almışsınız sanırım şuan gordum ben valorantda alıyorum bu fpsleri . evet turbo modu açık. sizin cihaz kaç gb RAMLİ? valorant için siz kaç alıyosunuz normal değilmi benim aldığım

hocam siz csgoda 350 almışsınız sanırım şuan gordum ben valorantda alıyorum bu fpsleri . evet turbo modu açık. sizin cihaz kaç gb RAMLİ? valorant için siz kaç alıyosunuz normal değilmi benim aldığım
O cihazda tek modül ram var diye biliyorum, yani ikinci ram slotu boş sanırım. İkinci bir cihazla uyumlu 16 GB ram takmak performansı artıracaktır, ayrıca Valorant, CS gibi işlemci tabanlı oyunlarda turbo mod kapalı olduğunda performans ciddi oranda düşük olur.

O cihazda tek modül ram var diye biliyorum, yani ikinci ram slotu boş sanırım. İkinci bir cihazla uyumlu 16 GB ram takmak performansı artıracaktır, ayrıca Valorant, CS gibi işlemci tabanlı oyunlarda turbo mod kapalı olduğunda performans ciddi oranda düşük olur.
@Large TV Man evet tek 16 gb ram var 1 slot boşta, yani hocam aldığım fps normalmi içime kurt düştü turbo mod açıktı.

Valorant daha zayıf bir oyun. Yine de aldığınız değerler normal değil. Birşeyleri yanlış yapıyorsunuz. Ya ekran kartı ayarlarını ya da oyun içi ayarlarını. O bahsettiğiniz değerleri bu bilgisayarın dahili ekran kartı veriyor.

Valorant daha zayıf bir oyun. Yine de aldığınız değerler normal değil. Birşeyleri yanlış yapıyorsunuz. Ya ekran kartı ayarlarını ya da oyun içi ayarlarını. O bahsettiğiniz değerleri bu bilgisayarın dahili ekran kartı veriyor.
hala sizdeki cihazın kaç gb ram oldugunu yazmadınız bu 3 olacak sizdeki kaç gb ram. birde oyuna zayıf diyorsunuz ama neye göre oyun içi optımızısyonları bilemezsiniz siz kaç fps alıyorsunuz valorantda denedinizmiki?? eğer denemediyseniz neden beni zan altında bırakıyorsunuz

Bendeki cihaz 16 gb Ram tek modül olan modeli. Az önce yine merak edip girip denedim. Hem cs go oynadım hem de Cs2. Ca go full dolu sw de ölüm maçında 300+ oynuyor hep. Sıcaklıklar da 64 ü geçmedi. Valorant bana hiç hitap etmeyen bir oyun. Oyun envanterimde sadece cs var. Yine de YouTube dan bu cihazla valorant oynayanlar test yapmış. Onlara bakabilirsin. Değerlerin çok düşük. Sebebi muhtemelen ayarlar ile alakalı.

Bendeki cihaz 16 gb Ram tek modül olan modeli. Az önce yine merak edip girip denedim. Hem cs go oynadım hem de Cs2. Ca go full dolu sw de ölüm maçında 300+ oynuyor hep. Sıcaklıklar da 64 ü geçmedi. Valorant bana hiç hitap etmeyen bir oyun. Oyun envanterimde sadece cs var. Yine de YouTube dan bu cihazla valorant oynayanlar test yapmış. Onlara bakabilirsin. Değerlerin çok düşük. Sebebi muhtemelen ayarlar ile alakalı.
hangı ayarlarla alakalı olabılır yardımcı olurmusunuz cs ındırdım 140 fps civarı ya kafayı yiyeceğim neden fps düşük aynı cihaz neden fark var

Hocam cihaz en full ayarlarda da en düşük ayarlarda da o dediğin fps lerde oynamaz. Adım Taner Göksu. Fcbook tan bul yaz. Teamviewer indir. Ben bağlanıp hallederim.

Merhaba arkadaşlar.

Bu cihazı sipariş edeceğim bugün. Tüm yazılanları okudum son bir değerlendirme rica edebilir miyim?

Ek olarak Type-C portunda DP çıkşıda var mı? Varsa Optimus açık iken görüntü alabiliyor muyuz harici monitöre?

Bir de kafama takılan en büyük soru 13700H mı 7840HS mi daha iyidir? Mobilde hiç Ryzen kullanmadığım için aşırı tereddüt ediyorum.

Geri
Yukarı