Acer Nitro 16 AN16-41 alınır mı?

Aldım cihazı hocam. Soğutması gerçekten iyi. Type-C de görüntü var ancak sadece Optimus da var. Only NVIDIA'yı kullandırmıyor bende mecbur HDMI bağladım monitörü.

2-3 gündür test yapuyorum oyunlarda FPS düşük geldi 3060'a göre. Cihaza 16 GB daha RAM ekledim ortalama 150 olan FPS değerleri 280-300'lere çıktı. Yani demek oluyor ki DDR5 de tek başına hiçbir iş yapamıyor.

Burada açmış olduğum bir konu var baştaki değerler tek 16'lı testler 2x16 ile de yapıyorum tüm testleri güzel bir makale yayınlayacağım.

Ben bu cihazda touchpad driver yüklememe rağmen touchpad çalışmıyor. Ne yapmalıyım?

Merhaba sizden ufak bir yardım rica edeceğim bilgisayari üniversite için almak istiyorum evim çok uzak değil ama pil ömrü beni biraz götürmeli 3-4 saat kadar ve ses, ısınma durumları nasıldır açıklarsanız çok sevinirim.
Hocam youtubedaki testlerinde duruma 8 - 10 saate kadar kullanım verebiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 5.15'e bakabilirsiniz.

90 w/hrs batarya ile geliyor. 2.7 kg olmasının yani ağır bir laptop olmasının en büyük sebeplerinden biri bu. Bataryası bir oyun bilgisayarına göre gayet iyi.

Dokunmatık yüzey kapalı olabilir. Windows aramaya dokunmatik yüzey yaz oradan kontrol et.

Dün oyun oynarken birden siyah ekran oldu.
Klavye tuşlar isiklandirma çalışıyor fakat ekran simaiyahti.
Çok uğraştım bir şey değişmedi fakat kapatmaya çalıştıkça fanlar deli gibi dönüyordu.
Kendi haline bıraktım birkaç saat sonra kendiliginde açıldı fakat CPU load boşta iken bile yüksekti,%89du bioostan ayar yaparak sifirladim.
Neden böyle bir şey oldu?
Önce Forza Horizon 4'te sonra mi XL'de yaptı ikisi de crackli Forza'yi sildim ML valisiyor şu an.
Çünkü Forza bozulmustu acilmiyordu.

Dün oyun oynarken birden siyah ekran oldu.
Klavye tuşlar isiklandirma çalışıyor fakat ekran simaiyahti.
Çok uğraştım bir şey değişmedi fakat kapatmaya çalıştıkça fanlar deli gibi dönüyordu.
Kendi haline bıraktım birkaç saat sonra kendiliginde açıldı fakat CPU load boşta iken bile yüksekti,%89du bioostan ayar yaparak sifirladim.
Neden böyle bir şey oldu?
Önce Forza Horizon 4'te sonra mi XL'de yaptı ikisi de crackli Forza'yi sildim ML valisiyor şu an.
Çünkü Forza bozulmustu acilmiyordu.

Crackli oyuna bağlı bir durum olabilir. Kullanmamanı öneririm.

Geri
Yukarı