Acer Nitro 16 AN16-41 çok ısınıyor

Arkadaşlar yarın sipariş vereceğim bu laptoptan ama bu konudaki bütün yazılanları okudum ne yapayim HP victus’a mı yöneleyim monster’a mı bakayım iki arada bir derede kaldım?

Aynı ayarları açmamışsınız ki. Bendeki gibi yapın her şeyi.
FPS bile 60a sabitlemişsin.

İade red sebebi neydi ne yazılmış?

Doa raporu yazmak gerek öyle Acer'e göndereceğim cihazı bakacaklar cihazda sıkıntı var mı diye başka mazaret çıkarırlar diye bıraktım.

Arkadaşlar yarın sipariş vereceğim bu laptoptan ama bu konudaki bütün yazılanları okudum ne yapayim HP Victus'a mı yöneleyim Monster'a mı bakayım iki arada bir derede kaldım?

HP al Monster gerek yok.

Doa raporu yazmak gerek öyle Acer'e göndereceğim cihazı bakacaklar cihazda sıkıntı var mı diye başka mazaret çıkarırlar diye bıraktım.

HP al Monster gerek yok.
Doa raporu istenildiğinde direkt veriyorlar mı ? Sonuçları paylaşırsan bize de tecrübe olur. Ben şuan kullanıyorum sadece anlık bazı bölgelerde siyahlık oluşuyordu oda bazı uygulamalarda. Baktım tasarım uygulama oyunlarda falan hiç problem yok sıcaklıklarda iyi böyle devam. Aynı problemi başka masaüstü bilgisayarlarda da gördüm zaten. Muhtemelen yazılımsaldır ilerde daha büyük sıkıntı çıkarmaz umarım.

Arkadaşlar yarın sipariş vereceğim bu laptoptan ama bu konudaki bütün yazılanları okudum ne yapayim HP victus’a mı yöneleyim monster’a mı bakayım iki arada bir derede kaldım?
Monsterdan kesinlikle uzak durmanı tavsiye ederim Nitronun bozuğu bile monsterdan iyidir. Bu nitroyu almadan önce monster aldım ve iade ettim 10 günde çok aşırı memnuniyetsizlik yaşadım. Tepeden tırnağa kalitesiz monster. Birde intel işlemcili laptop almanı tavsiye etmem. Bu yılların amd işlemcileri daha serin ve az güç tüketimiyle çalışıyor. Performanslarıda neredeyse eşit. 7840hs ve 7940hs amd işlemcileri bence çok iyiler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı