Acer Nitro 16 mavi ekran hatası

Diskin temiz, depolama temelli bir hata almıyorsun. RAM'lerini Memtest86 gibi araçlarla kontrol et.
Hocam bilgisayarıma uyumlu 8GB bir ram alarak 2x8 olarak kullanmaya başladım çok olmadı. Bilgisayarı alalı da 4 ay kadar bir zaman geçti. Bu kadar kısa sürede problemlerin ram'lerden kaynaklanması doğal mı?

Hocam bilgisayarıma uyumlu 8 GB bir RAM alarak 2x8 olarak kullanmaya başladım, çok olmadı. Bilgisayarı alalı da 4 ay kadar bir zaman geçti. Bu kadar kısa sürede problemlerin RAM'lerden kaynaklanması doğal mı?

Olabilir, Laptoplarda RAM'le beraber anakart arızası da sık oluyor. Bazen tüm testleri geçen RAM'ler de problemli olabiliyor. O yüzden eğer o kadar teknik bilgin yoksa (RAM'leri tek tek denemek gibi.) Bir servise götürebilirsin. Tavsiye.

Olabilir, Laptoplarda RAM'le beraber anakart arızası da sık oluyor. Bazen tüm testleri geçen RAM'ler de problemli olabiliyor. O yüzden eğer o kadar teknik bilgin yoksa (RAM'leri tek tek denemek gibi.) Bir servise götürebilirsin. Tavsiye.
Yarın Ram testlerini eklemeye çalışacağım. Olmazsa bir teknik servise görüneceğim teşekkür ederim.

Hocam ramlari test ettim ancak herhangi bir problem göremedim. Dosyayı gönderiyorum.
Bunun yanısıra mavi ekranı birkaç gündür almamakla beraber tarayıcı sekmelerim tarayıcı dahil çok sık çökmeye başladı. Hangi tarayıcı olduğundan bağımsız sekmelerim bir anda çöküyor. Bununla bir ilgisi var mıdır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı