Acer Nitro 5 AN515-54 76MQ CS:GO Düşük FPS

byemrekara

Decapat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Acer Nitro 5 AN515-54 76MQ modelli laptobu kullanmaktayım. CS GO'da FPS düşüyor ve anlık takılmalar oluyor. Ekran kartı işletim sistemi güncel. Ne yapmam lazım, neden olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende Acer Nitro-5 AN515-54 değerlendirmesi - Technopat Sosyal bu özellikleri olanından var. Cs'yi ilk başta hdd ye kurmuştum. Aynı anlık donmalar bendede olmuştu. Sonra silip ssd ye yükledim ve nvdıa denetim masasınıdan performans özelligine aldıktan sonra cs'de en ufak bir takılma yaşamadım.
Senin klavye nin sol kısmından cızırtı sesi geliyor mu ? Coil whine sesi gibi abi benzer ince , hatta mouse vs kullanınca bu ses artıyor ben bunun için servise göndereceğim birde işlemci voltaj değerleri normal gelmedi hızı düşüyor ve fps drop var . UPS kargo ile gönder dedi Acer bir de kod verdiler işte . Tahmini olarak ne kadar sürer yapı mı bi fikriniz var mı ?

Konuyu hortlatmış olacağım sorunu çözdünüzmü? Açıkçası ben drop vs. yaşamıyorum oyunlarda. CSGO full ayarlarda 150-200 arası fps alıyorum. Gta V 1920x1080p High da 60 sabit alıyorum. Fps konusunda açıkası bi sıkıntısı yok fakat ilk aldığımda bios sürümüm 1.09 du ve ısınma sorunum yoktu. Bios u 1.28 e güncellediğim gün ısınma sorunları başladı. Sizde de mevcutmu böyle bi sorun.

Cızırtıya gelirsek ilk aldığım günden beri var yüksek performans ve şarjda oluyor. Araştırdığımda işlemciden geldiğini anladım ve bu seri işlemcilerde geldiğini söylüyolar.

Konuyu hortlatmış olacağım sorunu çözdünüzmü? Açıkçası ben drop vs. yaşamıyorum oyunlarda. CSGO full ayarlarda 150-200 arası fps alıyorum. Gta V 1920x1080p High da 60 sabit alıyorum. Fps konusunda açıkası bi sıkıntısı yok fakat ilk aldığımda bios sürümüm 1.09 du ve ısınma sorunum yoktu. Bios u 1.28 e güncellediğim gün ısınma sorunları başladı. Sizde de mevcutmu böyle bi sorun.

Cızırtıya gelirsek ilk aldığım günden beri var yüksek performans ve şarjda oluyor. Araştırdığımda işlemciden geldiğini anladım ve bu seri işlemcilerde geldiğini söylüyolar.
benim cihazda fazla ısınmaya başladı oyunlarda undervolt yapmama rağmen hala ısınıyor.

benim cihazda fazla ısınmaya başladı oyunlarda undervolt yapmama rağmen hala ısınıyor.
gün geçtikçe saçma ısınıyor undervolt yapıyorum -0.125 93 leri görüyor yakın zamanda termal macun yenilemesi yapıcam. Çoğu kişi forumlarda falan fabrika çıkışlı termal macunun leş olduğunu söylemiş ve macun uygulaması sonrası 10 15 derece fark aldıklarını söyleyenler var

gün geçtikçe saçma ısınıyor undervolt yapıyorum -0.125 93 leri görüyor yakın zamanda termal macun yenilemesi yapıcam. Çoğu kişi forumlarda falan fabrika çıkışlı termal macunun leş olduğunu söylemiş ve macun uygulaması sonrası 10 15 derece fark aldıklarını söyleyenler var
kasa açınca garantiden çıktığı için değiştiremiyorum yoksa değiştiricem direk. Bu arada yeni bios sürümü gelmiş 1.29 eğer indirip denersen buraya deneyimlerini yazabilir misin ?

Yeni konular

Geri
Yukarı