Acer Nitro 5 AN515-54 76MQ CS:GO Düşük FPS

byemrekara

Decapat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Acer Nitro 5 AN515-54 76MQ modelli laptobu kullanmaktayım. CS GO'da FPS düşüyor ve anlık takılmalar oluyor. Ekran kartı işletim sistemi güncel. Ne yapmam lazım, neden olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci frekansı ile orantılı olarak değişen bir ses bu.
Çoğu Gaming laptopta bu durum mevcut, sadece cihaz malzemesine bağlı olarak bu sesin şiddeti azalıyor.
Örnek olarak ben bu sesi kulağımı klavyeye yasladığımda alıyorum.
Ayrıca güç tasarrufuna aldığımda ses duyulamayacak seviyeye iniyor.
Bu normal bir durum servis bu nedenle bir işlem yapmaz ama diğer sorunları belki göz önünde bulundurur.

Çok sağ ol kardeşim içimi rahatlattın az buz bir para vermedim bende de güç tasarrufuna alınca ses bayağı azalıyor bende FPS düşüşü vs herhangi bir sıkıntı yok alalı bir hafta olmadı garantiye yollayacaktım çünkü can sıkıcı bir ses çözümü herhalde yok.

Benim kullandığım cihazda da benzer sorunlar var seninkinde her bir modelinde ayrı problemi var servisi arıyorsun bir şey bildikleri yok. Gerçekten aldığım güne lanet ettim bir daha asla.

Konuyu uyandırıyorum abi gerçekten öyle laptopta bundan sonra ya Monster'ya da MSI alırım gerisi boş i7 9.nesil modeli var 100 derce diyorum sıkıntı yok servise getirin diyor 2 kez gidiyor gene aynı gene aynı daha birinin tavsiyesiyle laptop telefon televizyon almam yazarım foruma iyiyse alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı