ACER Nitro 5 AN515-55 vs MSI GL65 Leopard 1 vs ASUS Tuf Gaming Fx506lı-hn012

beste1

Decapat
Merhabalar bu üç laptop arasında kaldım. Tecrübelerinizi duymak isterim. Başka tavsiyelere de açığım. Bütçem max 9k.

- Edit programı vs gibi işler için kullanmayacağım. Oyun ve günlük kullanım. Çok ağır oyunlar oynamıyorum, orta/yüksek ayarlarda kasmasa yeterli benim için.
-Malzeme kalitesi önemli dandik plastik bir laptop istemiyorum sırf donanımı güzel diye. 5-6 yıl götürsün en az.
-Aşırı ısınma olmasın, soğutma sistemi güzel olsun oldukça sıcak bir yerde yaşıyorum.

Teşekkürler şimdiden.

Linkler:

Acer Nitro 5'in Ryzen 7 4800H versiyonunu kullanıyorum ve Acer Nitro 5 4600H versionunu öneririm.Soğutma konusunda 1 numara.

Acer alın hiçbir sorunu yok tabii modeline göre değişir ama benimki de.

Acer Nitro 5 AN515-55​

Ve RTX olan modeli hiçbir sorun yaşamadım kronik sorunu yok servise düşürücek sorunu yok hatta 2 yılmı ne gidiyormuş macunu ve biraz bataryası hızlı tükeniyor soğutmasına laf bile edemezsiniz çok iyi klavye tuşları siliniyor ama onun için bir klavye önleyici falan alabilirsiniz veya tuş değiştirebilirsiniz bir yetkiliye sorun tuş değişiyor mu bilmiyorum ama öyle bir şey duydum denemedim ve ıslak mendille silmek soyuyor başka bir sıkıntısı yok teşekkürler. Ve hocam 1650 ile 1650 Ti asla karıştırmayınız aralardında fark var hatta testlerine bakın.

Kardeşime 1 hafta önce Acer Nitro modelini aldık. 8 GB RAM'li modeliydi. Geriye kalan bütün özellikler aynı. Kasası malzeme kalitesi soğutması olsun çok hoşuma gitti görünüş olarakda çok şık duruyor. Isındığını görmedim hiç altında soğutucu vardı tabi. Benim için tek eksi yani ses oldu. Hoparlör sesi az geldi bana. Tabi bana garip gelmiş olabilir neden derseniz kendim Samsung NP550 modelini kullanıyorum. JBL ses sistemi var üzerinde ve sesi o kadar yüksek ve harika ki bununla kıyasladığım için düşük gelmiş olabilir.

Merhabalar bu üç laptop arasında kaldım. Tecrübelerinizi duymak isterim. Başka tavsiyelere de açığım. Bütçem maksimum 9k.

- Edit programı vs gibi işler için kullanmayacağım. Oyun ve günlük kullanım. Çok ağır oyunlar oynamıyorum, orta/yüksek ayarlarda kasmasa yeterli benim için.
-Malzeme kalitesi önemli dandik plastik bir laptop istemiyorum sırf donanımı güzel diye. 5-6 yıl götürsün en az.
-Aşırı ısınma olmasın, soğutma sistemi güzel olsun oldukça sıcak bir yerde yaşıyorum.

Teşekkürler şimdiden.

Linkler:

Diğerlerini eleyin direkt.

Yeni konular

Geri
Yukarı